Jeśli interesują Was skoki narciarskie plus kochasz typować zakłady bukmacherskie online to w takim przypadku mamy dla Ciebie miłą wiadomość…

Legalnie funkcjonujący bukmacher online Fortuna zatwierdził umowę o współpracy z PZN. Dzięki temu podpisowi ów bukmacher został głównym sponsorem Naszej Polskiej drużyny w Skokach Narciarskich. 

Skoki narciarskie,

to jak nic polski sport narodowy. Za przyczyną ogromnych sukcesów indywidualnych a także w drużynie od kilku lat skoki pozostają w zestawieniach dyscyplin absorbując największą uwagę fanów w kraju.

Obstawiaj i oglądaj mecze na żywo na www.efortuna.pl

Analogiczną modę zauważamy w podobny sposób w branży zakładów sportowych. Zakłady na wynik rywalizacji skoczków co rok są coraz bardziej lubiane wśród graczy serwisu do typowania zdarzeń www.fortuna.pl.
W trakcie zimy to sport który jest w czołowej 5 zazwyczaj wybieranych przez naszych graczy. Mocno ufamy w to, iż wspaniała passa polskich skoków narciarskich będzie utrzymywać się jeszcze niesłychanie długo, a nasze zaangażowanie w sponsoring plus najbardziej obszerna na rynku oferta zakładów na skoki narciarskie zapewni bieżącej dziedzinie dostać się nawet do mistrzowskiej trójki zazwyczaj typowanych sportów w naszym portalu do typowania online, prawi Konrad Komarczuk – prezes Fortuny.

Mocno się radujemy z podjęcia kooperacji z nowym kontrahentem. To działanie w należytym kierunku, umacniający równowagę finansową PZN. Wzdłuż i wszerz organizacje bukmacherskie twardo wspomagają kluby, związki oraz pełne dziedziny sportu, bo z jasnych powodów zależy im na promocji. Tak jak dla krajowego narciarstwa, a także dla Fortuny, nawiązana dziś symbioza dostarczy mnóstwo ciekawych skutków – stwierdził boss PZN.

Obstawiaj i oglądaj mecze na żywo na www.efortuna.pl

 

Skoki narciarskie w Fortunie

W kolejnym sezonie Pucharu Świata w skokach narciarskich zakłady u bukmachera na skoki narciarskie w Fortunie wspierane zostaną m.in. kampanią w TV, ogłoszeniami w gazetach, plus akcjami w sieci. Za zorganizowanie schematu oraz sfinalizowanie działań odpowiedzialna jest spółka The Digitals. Legalnie funkcjonujący bukmacher on-line Fortuna jest zarazem sponsorem Strefy Kibica w trakcie rozpoczynających sezon turniejów w Wiśle.

Z uwagi na to, iż wymieniony bukmacher on line będzie blisko naszej kadry, skonstruował cykl promocji dla Typujących związanych ze skokami narciarskimi…

Happy Hours na skoki 2 godziny przed skokami (czyli bonus +14% do trafnie wytypowanych zakładów),.
Więcej wiadomości: https://www.efortuna.pl/fortuna_klub/aktualne_promocje_online/wiadomosci/Happy_Hours_skoki_narciarskie.html

– Promocja na zakłady w trakcie na skoki – reguły pokrótce: Mamy dla Każdego z was kupon bez ryzyka. O ile zaryzykowany u Nas zakład na skoczka bądź ekipę w ciągu jednego z turniejów będzie nieprawidłowy, obstawiający uzyska od nas bonus w kwocie 10 zł.
Trochę wiadomości: https://www.efortuna.pl/fortuna_klub/aktualne_promocje_online/wiadomosci/miekkie_ladowanie_skoki_bez_ryzyka.html

Bukmacher online Fortuna to wiodąca, legalnie działająca jednostka sektora zakładów sportowych w Polsce.

TOP 3 bukmacherów w Polsce: Obstawianie bez podatku, zakłady bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl
200% za wpłatę! Do 1000zł dla każdego! - więcej na www.etoto.pl

Ten legalnie działający bukmacher od kilku lat wspomaga krajowy sport, wspierając m.in. Legię Warszawa oraz futbolową 1 Liga.