Dzisiaj trochę o progach u legalnych bukmacherów proponujących zakłady na mecze w Kraju. Warto być świadom jak wygląda casus z limitami w toku typowania pojedynków online. Oto parę ważkich wiadomości …

Obowiązująca od 2017 roku nowelizacja ustawy o rozgrywkach hazardowych nałożyła na organizatorów zakładów wzajemnych szereg nowych zobowiązań. Jednym z nich jest przymus wdrożenia tzw. kodeksu odpowiedzialnej gry. Na przykład Fortuna jako pierwszy ustawowo działający w Kraju bukmacher inkorporował w życie nadzwyczaj ważkie zapisy regulacji w aspekcie wykorzystywania nadmienionego kodeksu.

TOP 3 bukmacherów w Polsce: Jeden z liderów z doskonałą ofertą i kursami - więcej na www.fortuna.pl
Nowy bukmacher, nowa oferta dla wymagających - więcej na www.lvbet.pl
Najstarszy z bukmacherów, solidna oferta - więcej na www.totolotek.pl

Limity u bukmacherów

W ocenie ustawodawcy zadaniem kodeksu odpowiedzialnej gry jest protekcja graczy zakładów przed ujemnymi owocami hazardu. W ten sposób na stronach internetowych buków odkryły się wiadomości o ryzyku związanym z hazardem, zakazie gry dla person do 18 roku życia także nazwy firm oferujących pomoc jednostkom z problemami hazardowymi wraz z odnośnikami do ich stron w necie.

Tekst 15i „Ustawy o zmianie ustawy o rozgrywkach hazardowych także poszczególnych innych ustaw” wytyczył również realizatorom zakładów sportowych niezwykle precyzyjne żądania dotyczącego tego, w jaki modus przestrzegane winny być paragrafy dotyczące odpowiedzialnej gry. To nie jedynie dobre metody kontroli użytkownika, lecz także np. umożliwienie graczom zakładów kontroli własnej aktywności na stronce wirtualnej buka.

Spełniając wpisy regulacji Ministra Finansów wspomniana poprzednio Fortuna stworzyła kodeks uczciwej gry, który 20 listopada zeszłego roku pozostał zaaprobowany przez Ministerstwo Finansów.

Jeden z najlepszych bukmacherów  Polsce... www.efortuna.pl

W następnym etapie tytułem przykładu na stronie wirtualnej www.fortuna.pl od 5 marca, jako pierwszy spomiędzy prawnie działających w Kraju bukmacherów, zatwierdził swoim graczom wskazanie limitów bukmacherskich czasu i kwot asygnowanych na zakłady na mecze. Klient może zgodzić się na limit u bukmachera zdefiniowany jako „graj bezpiecznie” ewentualnie skonfigurować swój, odpowiadający jednostkowym potrzebom.

Postępowanie w obrębie wiążącego w Kraju prawa to dla wszelakiego bukmachera w necie z licencją podstawa. Dokładają oni wszystkich starań, żeby wdrażane przez nich transformacje wypełniały wymogi ustawy hazardowej, a równolegle nie blokowały graczom typowania. Wskazanie progów na grę zajmuje na przykład na www.fortuna.pl nie wiele więcej niż paręnaście sekund – opowiada Konrad Komarczuk, szef Fortuna Zakłady Bukmacherskie.

Procedura uściślania limitów u bukmacherów została włączona do toku rejestracji nowego użytkownika. Typujący posiadający już swoje konto w portalu w celu zawierania zakładów potrzebują po zalogowaniu uwieńczyć rejestrację u buka online, a następnie wejść w grupę „Limity użytkownika” ewentualnie przejść do zakładki „Limity użytkownika” w ustawieniach konta klienta.

TOP 3 bukmacherów w Polsce: Jeden z liderów z doskonałą ofertą i kursami - więcej na www.fortuna.pl
Nowy bukmacher, nowa oferta dla wymagających - więcej na www.lvbet.pl
Najstarszy z bukmacherów, solidna oferta - więcej na www.totolotek.pl

Przeto warto skonfigurować limity na zakładach sportowych już dziś ażeby … nie zostać zlimitowanym w przyszłości 😉

Stworzone we współpracy z Serwis bukmacherski