Jak typować spotkania Polska kontra Senegal, Polska – Kolumbia plus Polska – Japonia? Zobacz te bezpłatne typy bukmacherskie i co więcej typuj z Nami Mistrzostwa Świata w piłce nożnej.

Nastepne paręnaście dni możemy zrelaksować się od piłki nożnej na ligowym poziomie i zająć się obstawianiem spotkań MŚ w Rosji (2018). Polska kadra narodowa w nadciągających dniach zagra 3 mecze na Mundialu.

Na dole demonstrujemy nasze typy na spotkania w „polskiej” grupie H na Mundialu. 19 czerwca) w grupie H będzie bardzo łatwo wyznaczyć zwycięzców gdyż swoje mecze grają Polska a także Kolumbia, które podług speców są obstawiane na te ekipy które awansują z grupy.

TOP 3 bukmacherów w Polsce: Jeden z liderów z doskonałą ofertą i kursami - więcej na www.fortuna.pl
Nowy bukmacher, nowa oferta dla wymagających - więcej na www.lvbet.pl
Najstarszy z bukmacherów, solidna oferta - więcej na www.totolotek.pl

W pierwszych meczach powalczą odpowiednio Kolumbia z Japonią (tu Kolumbijczycy nie winni posiadać żadnych trudności ze strzeleniem kilku bramek – i tutaj postawiłbym na rezultat co najmniej 3:0). Jednocześnie polska ekipa rozegra pojedynek z Senegalem – typy na niniejszy pojedynek to remis gdyż polska ekipa trochę winna się oszczędzać przed najistotniejszym pojedynkiem z Kolumbią w Kazaniu (wejściówki na niniejszy pojedynek już dawno pozostały sprzedane). Tutaj kreślimy typy jak bukmacherzy internetowi – X.

Z kolei 28 czerwca 2018 roku odbędą się w naszej grupie 2 spotkania. Nasza polska reprezentacja zagra z Japonią i tutaj należałoby zaryzykować na rodaków bo Japończycy nie są w jakiś sposób wymagającą drużyną i są do pokonania. W następnym spotkaniu – Senegal według Nas nie będzie posiadać dużych okazji z Kolumbią i przegra niniejszy mecz, choć po trudnej rywalizacji.

Niżej typy na mecze Mistrzostw Świata 2018 rozgrywane w naszej grupie…

W taki sposób typujemy mecze …

Grupa H

Kolejka 1
Kolumbia – Japonia 19 czerwca, 14:00 – typujemy: 1
Sarańsk, Mordowija Ariena
Polska – Senegal 19 czerwca, 17:00 – typujemy: X
Moskwa, Otkrytije Ariena

Jeden z najlepszych bukmacherów  Polsce... www.efortuna.pl

Kolejka 2
Japonia – Senegal 24 czerwca, 17:00 – typujemy: X
Jekaterynburg, Jekatierinburg Ariena
Polska – Kolumbia 24 czerwca, 20:00 – typujemy: X
Kazań, Kazań Ariena

Kolejka 3
Japonia – Polska 28 czerwca, 16:00 – typujemy: 2
Wołgograd, Wołgograd Ariena
Senegal – Kolumbia 28 czerwca, 16:00 – typujemy: 2
Samara, Kosmos Ariena