MŚ w piłce nożnej to najbardziej znane zawody, jakie odbywają się w tej dyscyplinie sportu. Kto wygra Mundial czy zagra w finale MŚ 2018 w Rosji, a kto pożegna się już po pierwszych meczach w grupach ?

Jaka z drużyna awansuje jako pierwsza z grupy na MŚ 2018 i czy Polska ma szanse na awans? Którzy z reprezentantów udowodnią pełnię swoich zręczności? Czy czeka nas ciąg przyjemnych niespodzianek czy być może niefajnych zawodów? Obserwuj z Nami jak przebiega obstawianie meczy Mistrzostw Świata 2018 w Rosji ?

 

Zakłady wzajemne na mecze eliminacyjne MŚ w piłce nożnej w Rosji to hit najbliższych dni u odbierających zakłady piłkarskie online bukmacherów. Sporo meczy na początek da nam odpowiedź kto ma szanse pojechać na Mistrzostwa Świata, a kto odpadnie już po pierwszych seriach meczów. Czy pewniaki Hiszpanie i Francuzi bez kłopotów wyjdą ze swoich grup i awansują dalej na Mundialu ?

Gra bez podatku? Tak! Bonus bez depozytu? Tak! www.totolotek.pl 

Zobaczymy już za parę chwil czy tak się stanie. My tymczasem powinniśmy się skupić na kolejnych meczach naszej reprezentacji która gra naprawdę nieźle i ma olbrzymie szanse by wyjść z grupy…

Nasze darmowe typy bukmacherskie na to kto wygra Mundial 2018:

Francja – 45%, Chorwacja – 55%

Typy na mecze MŚ w Rosji + terminarz:

Mecz o 3 miejsce

Anglia – Belgia – nasz typ: 2
14 lipca, 16:00, Stadion Sankt-Pietierburg

 

Finał Mundialu 2018

Chorwacja – Francja – nasz typ: 1
15 lipca, 17:00, Bolszaja sportiwnaja ariena Olimpijskogo Kompleksa Łużniki

# Bukmacher Ocena Bonus Typ bonusu
1 Zobacz opinie CashBack 120zł + 1000zł za wpłatę! Darmowy zakład + 100% za wpłatę wejście
2 Zobacz opinie 20zł bez depozytu i 1500zł za wpłatę za wpłatę wejście
3 Zobacz opinie Bonus cashback 500zł! Cashback wejście