Terminarz i darmowe typy na MŚ 2018

MŚ w piłce nożnej to najbardziej znane zawody, jakie odbywają się w tej dyscyplinie sportu. Kto wygra Mundial czy zagra w finale MŚ 2018 w Rosji, a kto pożegna się już po pierwszych meczach w grupach ?

Jaka z drużyna awansuje jako pierwsza z grupy na MŚ 2018 i czy Polska ma szanse na awans? Którzy z reprezentantów udowodnią pełnię swoich zręczności? Czy czeka nas ciąg przyjemnych niespodzianek czy być może niefajnych zawodów? Obserwuj z Nami jak przebiega obstawianie meczy Mistrzostw Świata 2018 w Rosji ?

 

Zakłady wzajemne na mecze eliminacyjne MŚ w piłce nożnej w Rosji to hit najbliższych dni u odbierających zakłady piłkarskie online bukmacherów. Sporo meczy na początek da nam odpowiedź kto ma szanse pojechać na Mistrzostwa Świata, a kto odpadnie już po pierwszych seriach meczów. Czy pewniaki Hiszpanie i Francuzi bez kłopotów wyjdą ze swoich grup i awansują dalej na Mundialu ?

REJESTRACJA W TOTOLOTKU + KOD
20zł bez depozytu + 500 zł za wpłatę

Zobaczymy już za parę chwil czy tak się stanie. My tymczasem powinniśmy się skupić na kolejnych meczach naszej reprezentacji która gra naprawdę nieźle i ma olbrzymie szanse by wyjść z grupy…

Nasze darmowe typy bukmacherskie na to kto wygra Mundial 2018:

Francja – 45%, Chorwacja – 55%

Typy na mecze MŚ w Rosji + terminarz:

Mecz o 3 miejsce

Anglia – Belgia – nasz typ: 2
14 lipca, 16:00, Stadion Sankt-Pietierburg

 

Finał Mundialu 2018

Chorwacja – Francja – nasz typ: 1
15 lipca, 17:00, Bolszaja sportiwnaja ariena Olimpijskogo Kompleksa Łużniki

# Casino Rating Bonus Bonus Code
1 Read Review CashBack 120zł + 1000zł za wpłatę! Darmowy zakład + 100% za wpłatę Visit
2 Read Review 20zł bez depozytu i 1500zł za wpłatę za wpłatę Visit
3 Read Review Bonus cashback 500zł! Cashback Visit