Jeżeli szukasz informacji o BetSCAN to świetnie wcelowałeś!
Legalnie działający bukmacher wirtualny Totolotek.pl wcielił w życie następną, bezpłatną aplikację BETSCAN. Pozwala ona w szczególności skanowanie papierowych kuponów z typami także obserwowanie rezultatów zdarzeń sportowych „live”. Persony, które będą aktywnie używać aplikację co miesiąc mogą na dodatek wygrać interesujące gratyfikacje.

Nowa aplikacja Totolotka posiada trzy kluczowe składniki. Pierwszym z nich jest funkcja SKANUJ KUPON – alternatywa weryfikowania na smartfonie rezultatów standardowych kuponów za pomocą technologii QR kodów. Po zeskanowaniu aparatem telefonu szczególnego pola na kwicie pojawia się news o zakładzie.

Co oferuje pionierska aplikacja Totolotka BETSCAN?

Nadzorowanie rezultatów zdarzeń piłkarskich w czasie ich trwania. Po włączeniu aplikacji na ekranie bazowym użytkownik zobaczy kompilację teraz toczących się zdarzeń piłkarskich, wespół z informacją o obowiązujących przelicznikach. Klient ma też sposobność przetestowania jakie wydarzenia odbędą się w nadchodzących godzinach.

Prócz tego, komponentem aplikacji przedsiębiorstwa Totolotek.pl są gry zręcznościowe 3D. Pstrykając na ikonkę tabletu typujący jest przesuwany do zakładki z grami. Teraz w aplikacji osiągalny jest symulator koszykówki, w którym celem jest oddanie jak największej liczby trafnych rzutów za 3 punkty do kosza.

W aplikacji BETSCAN wprowadzono też składnik rywalizacji pomiędzy użytkownikami. Za czynne wykorzystywanie aplikacji – skanowanie kuponów, zespolenie konta z FB, czy zdobycie czempionatu w grach – przyznawane są wirtualne punkty.

Co miesiąc najlepsze 5 person nagradzane jest punktami w programie Bet Club, a zwycięzca uzyskuje specjalnie tablet. Użytkownicy mogą dzielić się własnymi wynikami z ziomkami, udostępniając na prywatnych profilach w kanałach społecznościowych wiadomość o triumfie w rozgrywce lub zajęciu wysokiego miejsca w rankingu.

– Apka BETSCAN została stworzona szczególnie z myślą o typerach, którzy często korzystają z naziemnych punktów przyjmowania zakładów wzajemnych. Podczas paru sekund mogą oni wypróbować rezultaty zdarzeń sportowych oraz prywatnych wydrukowanych kuponów wejść do rywalizacji o gratyfikacje oraz zagrać dla zabawy w rozgrywki sportowe na własnym smartfonie – prawi Mariusz Rzeczkowski, Dyrektor Totolotek.pl.

Apka zaistniała dzięki kooperacji Totolotka z Paymaxs – firmą specjalizującą się w budowaniu mobilnych rozwiązań loteryjnych. Paymaxs konstruuje własne apki na bazie modelu SaaS. Rezultaty instytucji zapewniają nabywcom zawierać zakłady u bukmachera w każdym momencie oraz położeniu.

Odbierz 20 złotych na zakłady bukmacherskie (bez wpłaty!) – info na www.totolotek.pl