Oglądaj mecze na żywo w LVBET

Legalny bukmacher on line LVBET cały czas ulepsza własną propozycję bukmacherską – teraz o live streaming meczy sportowych.

Otwarcie nowiuteńkiej witryny w sieci (przypominam działa pod adresem www.lvbet.pl) dostarczyło sekwencję perspektywy zarazem dla nas, jak i dla graczy.
Cały czas staramy się wykorzystywać obszar do wdrażania wszelkich nowości i usprawnień, przykładem były ostatnim razem dodane zakładki esportowe w wersji na telefon.

REJESTRACJA W LV BET >>
20 zł bez depozytu + 1500 zł za wpłatę

LVBET uruchamia live streaming

Choć esport od pewnego czasu to znacząca z osi rozwoju LVBET, to nie ogniskujemy się tylko na sportach elektronicznych, a wychodzimy naprzeciw postulatom również owych użytkowników, którzy wybierają szablonowe dyscypliny. Nie bez przyczyny dla nich pojawiła się dodatkowa nowiuteńka funkcjonalność – streaming wydarzeń piłkarskich i nie tylko.

Dodanie streamingu meczy piłkarskich to dodatkowy etap w zakresie możliwie jak największego otwarcia się na polskich graczy.
Na dziś polepszamy lokalną działalność, wyruszamy naprzeciw śmiałym nurtom i wprowadzamy technologiczne możliwości świadczone przez nowe media, w ten sposób by LVBET.PL bezustannie pogłębiał własną aktywność na rynku zakładów przez internet w Polsce – mówi Monika Płaczkowska, Sponsorship Manager LV BET.

Do chwili obecnej streamy (gdyż właściwie zwykle zwana jest możliwość oglądania spotkań w trakcie) z najważniejszych wydarzeń jakie da się grać na zakładach stosowane były wyłącznie w wypadku esportu. Dziś to się zmieni.

W wyniku tego pragniemy uatrakcyjnić polskim typerom czas spędzony na stronie LVBET.PL. Przez co będą zdołali live monitorować wszelkie mniejsze zdarzenia sportowe osiągalne w naszej ofercie na naszej stronie do typowania spotkań w sieci.
Pośród nich znajdziemy mecze m.in. tenisa stołowego, tenisa ziemnego, czy e-piłki nożnej. Później propozycja streamingowa będzie zwiększana o kolejne spotkania lub dziedziny sportu.

REJESTRACJA W LV BET >>
20 zł bez depozytu + 1500 zł za wpłatę