Obstawianie meczy CS GO czyli eSport

Obecnie wszystko przechodzi ze świata rzeczywistego do świata wirtualnego. Ale o tym chyba nie trzeba mówić. Każdy z nas z pewnością wykonuje choć jedną czynność, którą mógłby wykonać w świecie rzeczywistym, ale wykonując ją w świecie wirtualnym robimy coś zazwyczaj szybciej. Tak bywa z płatnościami czy zakupami. Żyjemy w zabieganym świecie.

Co jednak możemy powiedzieć o eSporcie? Czy zmagania w grach komputerowych to nadal sport?

REJESTRACJA W LV BET >>
20 zł bez depozytu + 1500 zł za wpłatę

Niektórzy twierdzą, że tak i nazywają eSport dyscypliną sportową XXI wieku. Zainteresowanie jest ogromne. A wpływ ma na to z pewnością finał, który odbywał się w Katowickim Spodku. To właśnie tam w 2014 roku polski zespół wygrał turniej Counter-Strike” Global Offensive. Nagroda wręcz oszałamiająca, bo wynosząca aż 300 tysięcy złotych. To oczywiście do podziału na pięciu graczy. Mimo wszystko robi wrażenie. W końcu są osoby, które grają w tą grę na co dzień w swoich czterech ścianach.

Bukmacherzy a eSport

Wraz z tym dużym zainteresowaniem grami komputerowymi, a właściwie ich zmaganiami na skalę niemal światową zaczęło się także obstawianie meczy CS GO. Bukmacherzy zauważyli, że zjawisko, które ma w sobie potencjał i należy to wykorzystać. Chętnych na takie oglądanie meczów są tysiące osób. Świadczą o tym wszystkie zapełnione hale sportowe, aż co do jednego miejsca! Aby tych emocji było jeszcze więcej możemy zatem sami zacząć obstawiać, która drużyna wygra mecz.

REJESTRACJA W FORTUNIE + KOD
20 zł za rejestrację + 125 zł darmowy zakład

Ogólnie o obstawianiu gier Counter Strike, Starcraft, Dota 2 jest coraz więcej ciekawych artykułów. Głównie swoje spostrzeżenia wypisują młodzi chłopcy, którzy po szkole pierwsze co to włączają komputer i grają do późnego wieczoru. Mają oni sporo doświadczenia. Dzięki temu zainteresowaniu i oglądaniu meczy mają wystarczającą ilość wiedzy, by móc na tym zarabiać.

 

Czy jednak obstawianie meczy CS GO jest możliwe?

Tak! Pierwszy bukmacher, który dał nam taką możliwość to Pinnacle Sports. Za nim jednak poszła konkurencja. Zatem dziś obecnie możemy obstawiać mecze z eSportu u wielu bukmacherów. Osoby, które dopiero zaczynają się interesować tą tematyką pytają czy da się zarobić na obstawianiu eSport? Odpowiedź brzmi: tak. Możemy obstawiać wiele opcji, nie tylko to kto wygra mecz.

REJESTRACJA W TOTOLOTKU + KOD
20zł bez depozytu + 500 zł za wpłatę

Bukmacherzy oferujący eSport i umożliwiający obstawianie meczy chcą iść z postępem czasu i oferują nam coraz to bogatszą ofertę. Jeśli od lat gramy w CS GO i oglądamy na bieżąco poczynania naszej ulubionej drużyny to możemy zarobić na tym naprawdę niemałe pieniądze. Obecnie na całym świecie odbywają się tysiące turniejów, których pula nagród wyrażana się w milionach dolarów.

 

Najpopularniejsze gry komputerowe do obstawiania

To przede wszystkim Dota 2 oraz League of Legends. Tutaj pula nagród jest naprawdę imponująca. Liczba turniejów z tych gier to ponad 2 tysiące! To pokazuje, że każda osoba, która jest zainteresowana tą tematyką może spokojnie zagłębić się w ten temat.

Te liczby również pokazują, że nie trzeba odpowiadać na pytanie czy da się zarobić na obstawianie eSport. Biorąc pod uwagę tak dużą ilość turniejów i rosnące z roku na rok zainteresowanie jest pewne, że można na tym zarobić naprawdę duże pieniądze. Nie musimy być od razu także znawcami, by zacząć obstawiać.

Ogólnie o obstawianiu gier Counter Strike, Starcraft, Dota 2, możemy przecież przeczytać w samej sieci. Podstawy nie są trudne. Wiele jednak możemy zawdzięczać dzięki oglądaniu poczynać drużyn. Dzięki temu widzimy kto jest w jakiej dyspozycji. I tak naprawdę to ma większe znaczenie.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY ETOTO
200% więcej za wpłatę

Teoria, owszem jest potrzebna. Ale to głównie w takiej mierze jak w wielu innych dyscyplinach sportowych – po prostu musimy wiedzieć o co mniej więcej chodzi, jaki są reguły gry, by odpowiednio obstawiać mecze eSport. Jeśli ktoś już jest naprawdę zainteresowany typowaniem meczy to warto spojrzeć na ofertę takich bukmacherów jak chociażby Fortuna czy LVbet. Pierwszy bukmacher jest polecany niemal każdemu kto interesuje się wirtualnym sportem. Znajdziemy tam wiele gier, nie tylko League of Legends czy Dota 2, ale mnóstwo innych.

 

Poza tym może typować nie tylko zwycięstwo, ale także inne opcje. Jeśli zależy nam na nieco wyższych kursach to polecany jest Totolotek. Ci dwaj bukmacherzy posiadają obecnie najlepszą ofertę, ale konkurencja nie śpi i również się rozwija w tym temacie (warto sprawdzić też ofertę forBET i LVBet).

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 5 dni temu


Najlepszy bonus za wpłatę - Betfannawet do 3000 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 125 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje