Polscy legalnie oferujący zakłady bukmacherzy na mundial w Rosji zmajstrowali astronomiczną ilość swoistych propozycji dla nowo zakladających konta klientów, z których należy zrobić użytek jeśli tylko nie posiadamy konta u wytypowanego bukmachera. Oto kompletna kompilacja oferty bukmacherskich które zdołamy zobaczyć u legalnych bukmacherów w necie w naszym Kraju!

Parę z owych dodatków jest też dla stałych klientów – z których osiągać korzyści dadzą radę wszystkie osoby zarejestrowane na konkretnej stronie www u bukmachera. Jednak większość to promocje przy rejestracji i jeśli tylko nie posiadamy konta u danego bukmachera internetowego to wskazane jest zastanowić się czy to nie idealny moment ażeby otworzyć u niego konto do zawierania zakładów wzajemnych.

Podany w dole spis uaktualniana jest nieustannie. Warto ją zarejestrować, ażeby być poinformowanym o wszelkich kolejnych promocjach zakładanych w trakcie Mundialu w Rosji 2018!

Bonusy u bukmacherów na Mistrzostwa świata w piłce nożnej

  1. Polska przegra? Zyskaj 100 PLN zwrotu!
  2. Obstawianie meczów bez podatku!
  3. Promocja 1000 PLN w Totolotku!
  4. Doskonały bonus 2000 PLN w eToto!
  5. Wirtualne mistrzostwa w Forbet
  6. 1500 PLN dodatku powitalnego w LV BET!
  7. Dodatek na MŚ 2018! 150 PLN w Fortunie!
  8. 10 PLN za dowolnego gola na MŚ
  9. Skrill w LV BET. Zdobądź 5000 PLN!

Istotna wiadomość:

Uczestnictwo w nielegalnych grach hazardowych jest zabroniony. Gry hazardowe połączone są z niebezpieczeństwem. Każdy wymieniony w serwisie bukmacher oferuje zakłady bukmacherskie w Polsce prawnie plus ma odpowiednie zezwolenia Ministra Finansów RP.