Czy przewidywanie rezultatów szczypiorniaka daje zarobić? Czy oferowane sportowe typy na piłkę ręczną to skuteczne typy?

Ostatnimi czasy nie za bardzo dobrze wiedzie się polskim piłkarzom ręcznym. Z byłej potęgi, jakiej dowodził Bogdan Wenta, pozostało mało. Starczy stwierdzić, iż na Mistrzostwa Europy, które startują już w czwartek 9 stycznia, „Biało-Czerwoni” ledwie co się dostali. Wskutek tego też kibice w Polsce nie są aż tak wybitnie z zapałem usposobieni do zbliżających się meczów.

REJESTRACJA W BETFAN >>
100 zł + 3000 zł na nowe konto w promocji

Morytko nr. 1 strzelców?

Legalnie działający nasz bukmacher BETFAN okazał zakłady na mecze odnośnie kondycji Polaków na Mistrzostwach Europy. Już możecie ustawić zakład na to, kto zostanie najlepszym strzelcem plus na to ile bramek zdobędzie / straci nasza drużyna. Jeżeli chodzi o typy na mecze na pierwotny zakład to wyraźnym faworytem jest Arkadiusz Moryto. Szczypiornista PGE VIVE Kielce jest pewnym z 3 przedstawicieli swojego klubu.
Dwoje innych to bramkarz Mateusz Kornecki i instruktor bramkarzy – legendarny Sławomir Szmal, jaki był filarem reprezentacji Bogdana Wenty, o jakiej wspominaliśmy na starcie materiału.

Legalnie funkcjonujący bukmacherzy w Polsce poniekąd nie oczekują na godziwy występ „Polaków”. Legalnie działający polski bukmacher BETFAN uważa, iż Nasi są bez szans na awans z grupy F dalej, w jakiej znajdują się Szwedzi, Słoweńcy i Szwajcarzy.
Sekwencja ujętych reprezentacji nie jest losowa, ponieważ to oczywiście tak powinna przedstawiać się porządek na kres grupowych pojedynków. Podopieczni Patryka Rombela winni wedle legalnego polskiego bukmachera zamykać niniejszą stawkę…

betfan-bonus-na-start

Niezbyt dobre typy

W poprzednich meczach przed mistrzostwami nasi kadrowicze rozegrali trzy towarzyskie pojedynki, w których trzy przegrali. Polscy zawodnicy byli gorsi od Hiszpanii, Portugalii i również Rosji. Po owych przegranych manager reprezentacji zadecydował by zrezygnować z bramkarza Łukasza Zakretę i prawego pomocnika Michała Szyby. Czy rzeczony ruch podziała mobilizująco na naszą kadrę piłkarzy ręcznych?

Jak spostrzegacie, niestety nie wróżymy wygranych naszym piłkarzom na tym turnieju. Chcielibyśmy się jak najbardziej mylić w tych przewidywaniach, jednakże doprawdy trudno upatrywać któregokolwiek światełka w tunelu. Walkę na ME 2020 Polacy rozpoczną w piątek od spotkania ze Słowenią. W następnej kolejności wyczekuje ich mecz ze Szwajcarią 12 stycznia. A na finiszu, po kolejnych dwóch dniach wypoczynku, rywalizację w grupie F finalizują spotkaniem z gospodarzami, Szwecją.

Nasi reprezentanci ewidentnie dobrze pamiętają jak sami byli zachwyceni wynikami reprezentacji Bogdana Wenty.
Super by było nawiązać do owych znakomitych czasów, w czasie jak byliśmy siłą piłki ręcznej. Zresztą, trzeba również podejść z pokorą do ME w piłce ręcznej. Ostatecznie krajowa piłka ręczna przechodzi chwilowo wymianę pokoleń, dlatego też potrzeba nieco poczekać na kolejne złote czasy naszych szczypiornistów.

REJESTRACJA W BETFAN >>
100 zł + 3000 zł na nowe konto w promocji

Przewidywany zdobywca mistrzostwa Europy 2020 w piłce ręcznej:

Szwecja

Żeby na bieżąco obstawiać zdarzenia wybierz najfajniejszą aplikację do typowania meczów (https://www.bukmacherskie-zaklady.pl/zaklady-bukmacherskie-na-telefon-ktora-wybrac/)