Obstawiamy MMA z Fortuną

Legalny bukmacher online Fortuna oraz Federacja KSW (organizacja MMA), nawiązały współpracę. A to znamionuje typowanie walk KSW u tegoż buka.
Podpisany 2-letni układ zawiera dowolne gale KSW zamierzone na 2020 a także 2021 rok.

Na każdej gali logo Fortuny będzie dostrzegalne przy wydarzeniach prowadzonych przez Federację KSW. Bukmacher przygotował dla fanatyków MMA spore bonusy, konkursy a także zakłady specjalne, jakie odnajdziecie w oficjalnych kanałach Fortuny.

REJESTRACJA W FORTUNIE + KOD
20 zł za rejestrację + 125 zł darmowy zakład

Obstawiaj KSW z Fortuną

Stałe rozszerzanie partnerstw w interesach jest dla nas kluczowe w rozroście nie tylko samej Organizacji KSW, ale i całej dziedziny sportowej. Niezwykle się raduję, że do grona sojuszników dołączył lider zakładów wzajemnych w Polsce, jaki będzie nam asystować nie tylko na rynku polskim, ale również przy naszych zewnętrznych wydarzeniach.

„Niezwykle raduję się z podjętej kooperacji a także posiadam nadzieję, że przyniesie ona obydwu organizacjom dużo satysfakcji.” – odpowiada Martin Lewandowski, boss Organizacji KSW.

Podpisanie kontraktu z Federacją KSW było dla nas normalną decyzją. Od długiego okresu oglądamy ogromny wzrost zainteresowania zakładami bukmacherskimi na KSW, które mamy w ofercie.

KSW to uznana i nader szeroko rozpoznawalna jednostka w świecie sportów walki, z tej przyczyny zakładamy, że na skutek tej kooperacji Fortuna utwierdzi się na pozycji bukmachera głównego wyboru dla wszelkich wielbicieli MMA i dotrze do coraz to liczniejszej grupy osób obserwujących każde wydarzenie organizowane przez Organizację KSW.

Już obecnie oferujemy najwyższą ilość zakładów prematch oraz live w Polsce na wszystkie najważniejsze gale na świecie, a zdołam zastrzec, że począwszy od KSW 53 nasza działalność produktowa oraz marketingowa będzie jeszcze bardziej intensywna. – oznajmił Konrad Komarczuk prezes Fortuny.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 5 dni temu


Najlepszy bonus za wpłatę - Betfannawet do 3000 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 125 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

KSW (Konfrontacja Sztuk Walki)

To najbardziej znana organizacja MMA (ang. MMA – Mixed Martial Arts) na starym kontynencie a także jedna z w najwyższym stopniu uznanych na świecie. To teraz dodatkowo wtóre obok Tour de Pologne lokalne przedsięwzięcie sportowe, identyfikowane na świecie.

Na 52 galach zorganizowanych przez KSW w Polsce, Anglii a także Irlandii konkurowało przeszło 300 zawodników.
KSW od 16 lat buduje historię europejskiego MMA, oferując w najwyższym stopniu rozpoznawalne gale MMA na starym kontynencie. Jednostka rozpowszechnia tą dziedzinę oraz modeluje jej sportowe sławy.

Ostatnimi czasy Spółka święci znaczące sukcesy: zrealizowała przykładowo wtórą na świecie galę MMA pod względem frekwencji – KSW 39: Colosseum na PGE Narodowym w Warszawie, w tamtym czasie to sprzedano 57 766 biletów, a także efektowne wydarzenia za granicą – w Irlandii, Chorwacji bądź UK.

Obstawiaj w Fortunie bo warto !

Fortuna to legalnie działająca firma branży bukmacherskiej, wchodząca w skład firm zależnych od Fortuna Entertainment Group, wielkiej grupy w Europie Środkowej organizującej zakłady wzajemne.

W naszym Kraju ów legalny bukmacher online prowadzi działalność w kanale online na www.efortuna.pl i w aplikacjach na komórki na Android oraz iOs oraz w najliczniejszej w Polsce sieci (liczącej przeszło 500) Punktów Przyjmowania Zakładów.

REJESTRACJA W FORTUNIE + KOD
20 zł za rejestrację + 125 zł darmowy zakład

Prognozy na MMA znajdziesz przykładowo na: Obstawiamy walki KSW