Świetna propozycja przy zakładaniu konta od bukmachera eTOTO! 200% za depozyt dla nowych klientów. Zyskaj 1000 zł w bonusach. Tego typu oferta nie zdarza się cyklicznie wśród krajowych bukmacherów wirtualnych dlatego powinno się przypatrzyć się jej dokładnie. Bo warto!

Bonus w trakcie rejestracji to poniekąd kanon wśród bukmacherów w Kraju, natomiast żeby zapewniać typerom 200 procent za ich depozyt – to trudno coś takiego wyszperać wśród kolejnych ofert przy rejestracji. Jedynie totolotek.pl a także lvbet.pl proponują ponad 1000 pln w bonusach w trakcie rejestracji, lecz to tylko 100% początkowej wpłaty. A tu etoto.pl zdeklasowało konkurencję!

Pod tym adresem: www.etoto.pl możesz założyć konto do obstawiania.

Zasady oferty na start

Jak wtrąciliśmy w ostatnim czasie rzeczony legalnie działający bukmacher online przedłożył śmiałą ofertę powitalną, w zamian wyboru miedzy promocją defensywną a ofensywną mamy ofertę Zyskaj 1000 pln od eTOTO.
Widząc znaczące zaciekawienie bonusami bukmacherskimi w Kraju wśród typujących zdarzenia firma bukmacherska eTOTO zadecydowała wystartować z najlepszą ofertą dla klientów na początek. Poniżej zobrazowaliśmy nieco informacji na temat nowej promocji powitalnej:

W nowiutkiej propozycji powitalnej Zgarnij 1000 zł, typer za własne 2 pierwsze depozyty otrzymać jest w stanie i 1000 złotych:
– pierwszy transfer na konto typującego będzie podwyższony o 200% do 100 złotych (to znaczy wystarczy wpłata 50 złotych, aby zdobyć 100 pln), co jest ponadprzeciętne wśród bukmacherów legalnie funkcjonujących w Kraju. Nie ma możliwości znaleźć bukmachera który zwiększa wpłatę o tego typu procent.

TOP 3 bukmacherów w Polsce: Jeden z liderów z doskonałą ofertą i kursami - więcej na www.fortuna.pl
Nowy bukmacher, nowa oferta dla wymagających - więcej na www.lvbet.pl
Najstarszy z bukmacherów, solidna oferta - więcej na www.totolotek.pl

– dalszy transfer na konto typującego zostanie podwyższony o 100 procent do praktycznie 900 złotych !

W następstwie tego ogółem gracz za własne 2 początkowe przelewy zdoła otrzymać 1000 zł.

Z oferty mogą skorzystać dowolni gracze, jacy nadal nie przeprowadzili początkowej wpłaty na konto u bukmachera (są w stanie pozyskać obydwa dodatki) albo wtórej wpłaty (są w stanie otrzymać drugi bonus), bez względu na czas rejestracji.

W wypadku pytań wskazane jest przeglądnąć regulacje na www.etoto.pl.

Pod tym adresem: www.etoto.pl możesz założyć konto do obstawiania.