Obecnie typowanie bez podatku u bukmachera w Kraju właściwie nie jest możliwe. Lecz … istnieją bukmacherzy wirtualni jacy posiadają w swej ofercie dodatek do wygranych tudzież zachwalają go jako typowanie spotkań przez internet bez podatku.

Pewnym z bukmacherów przyjmujących zakłady bez podatku to fortuna.pl.
Akcja Happy Hours Fortuny wygląda tak że dołączają dodatek +14% do zakładów!

We wtorek oraz środę przed pierwszymi meczami danej kolejki Ligi mistrzów uefa osiągalny będzie dodatek kursowy Happy Hours w wysokości 1.14.

Wskazane jest pomnieć, że oferta obejmuje całkowite zakłady bukmacherskie otwarte wtenczas w ofercie, tylko nie dotyczy Wirtualnych Sportów.

Obstawiaj i oglądaj mecze na żywo na www.efortuna.pl

W tej chwili pojedynki ligi mistrzów startują nieco wcześniej niż do tej pory. Dodatek będzie włączony od 17:00 do 18:00 w jakikolwiek dzień, w czasie jak najciekawsze kluby na starym kontynencie współzawodniczyć będą w Champions League.

Obstawiaj bez podatku !

Warunki promocji do zrealizowania:

Trzeba dorzucić dodatek Happy Hours do blankietu AKO czy też MAXIKOMBI, składającego się z przynajmniej 3 jakichkolwiek zdarzeń z oferty przed meczowej. Minimalna wielkość blankietu to 20 pln.

Promocja dotyczy pełnej oferty zakładów u bukmachera, oprócz Sportów Wirtualnych.

Obstawiaj i oglądaj mecze na żywo na www.efortuna.pl

Bonusu do kursów Happy Hours nie zezwala się łączyć z Superofertą, Hitem Dnia plus Zakładem Bezpiecznym.

Typy objęte bieżącą promocją nie podlegają prostszej wypłacie to jest „Early Cash Out”.
Więcej informacji odnajdziesz na https://www.efortuna.pl/pl/Happy_Hours/

Kolejna promocja w Fortunie

Poza tym, wprowadzają odmienioną odmianę Eksperta na Ligę Mistrzów – Ekspert do potęgi! Jaka egzystować będzie do finiszu gier w lidze mistrzów.

Za jej asystą posiadasz okazję na zwyciężenie bonusu w wielkości 50 000 pln. Trzeba skreślić należycie 10 meczy kolejki Champions League (zwycięstwo gospodarzy, rezultat remisowy, wygrana gości).

W skrócie …
· O ile wszelkie pojedynki na eksperckim blankiecie zostaną odpowiednio wytypowane nie licząc wygranej otrzymujesz bonus.
· W momencie, kiedy więcej niż jakiś grający właściwie skreśli każde wyłonione pojedynki w czasie kolejki Ligi Mistrzów, dodatek pozostanie rozdysponowany pomiędzy wszystkie zwyciężone kuponiki proporcjonalnie do udziału.
· 10 zł – to minimum które należy obstawić.

TOP 3 bukmacherów w Polsce: Obstawianie bez podatku, zakłady bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl
200% za wpłatę! Do 1000zł dla każdego! - więcej na www.etoto.pl

Promocja osiągalna w necie i w punktach naziemnych.
Całkowita informacja o ofertach osiągalna na stronie www.efortuna.pl

PS. Jak widać to kolejny legalnie funkcjonujący bukmacher wirtualny po spółce totolotek.pl lub forbet.pl jaki proponuje typowanie meczów bez podatku (innymi słowy dopłaca Nam do wygranych kuponików).

Źródło: WirtualnyBukmacher.pl