Kod promocyjny Betclic dla nowych graczy

Internetowy bukmacher Betclic to uznany europejski bukmacher online. Współcześnie z górą 9 milionów użytkowników korzysta z zasobnej propozycji zakładów sportowych Betclic. Nie licząc naszego kraju, firma z Francji działa m.in. w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Portugalii a także Szwecji. Tenże legalnie działający bukmacher online prowadzi działalność na bazie o licencji załatwionej danym kraju, by typujący posiadał pewność, że obstawiania wydarzeń sportowych na stronie www.betclic.pl jest w pełni zgodne z przepisami.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY BETCLIC
Bonus cashback 550 zł na start

Aplikacja mobilna Betclic

Bukmacher internetowy bardzo angażuje się w rozwój apki na komórki. Zarazem na Androidzie jak i na iOS aplikacja wywołuje wrażenie banalnej a użytkowanie jej nie robi w praktyce żadnych kłopotów nie tylko rasowym użytkownikom, ale i osobom, jakie rozpoczynają typować spotkania on line.
Z pułapu apki mamy akces do wszelkich funkcjonalności wortalu, co odróżnia Betclic w porównaniu do pozostałych firm bukmacherskich funkcjonujących w naszym kraju. Mając oprogramowanie na telefonie daje to nam sposobność nie wyłącznie obstawiania meczów, lecz i obserwowania meczy w trakcie, najważniejszych wydarzeń piłkarskich i nie tylko.

Promocja przy rejestracji Betclic

Betclic.pl oferuje najbardziej opłacalny bonus po rejestracji w Polsce w formie – 500 złotych cashbacku od pierwszego kuponu. To znaczy, że jeśli Twój pierwszy zakład będzie nieudany, wówczas na Twoje konto bukmacher przekaże Tobie jego stawkę minus 12% taksa.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY BETCLIC
Bonus cashback 550 zł na start

Tym samym, żeby całkiem zagospodarować bonus i uzyskać zwrot (innymi słowy cashback) kasy w kwocie 500 złotych, należy ustawić kupon za 568 zł. Ażeby wypłacić środki promocyjne pozyskane w formie cashbacku, należy obrócić nimi x4 po kursie 2,00.

Zakłady u bukmachera Betclic

Przyjemnym rozwiązaniem, patrząc od strony typującego, jest opcja Multi+. Tenże bukmacher online na blankiecie z 4 meczami uiści 50% daniny, a na zakładzie z 5 meczami wsio.
Na dodatek im więcej meczów dorzucisz do kuponu, tym więcej zdołasz zyskać. Przy więcej niż 12 pojedynkach, bukmacher online dodaje aż 50% do nagrody.

Oferta zakładów sportowych jest nadzwyczaj bogata. Niezależnie od ewidentnych zakładów na Ekstraklasę, Ligę Mistrzów i najlepsze ligi Europy lub wielkoszlemowe turnieje tenisa, w ofercie przedsiębiorstwa wyszukamy też zakłady na koszykówkę (NBA), hokej (NHL), sporty motorowe i co więcej mniej modne w Polsce, jak na przykład dart, baseball, golf snooker lub wyścigi konne.
Z trudem odnaleźć dyscyplinę, której tenże bukmacher nie trzymałby w ofercie.
Nie brak też sportowych zakładów specjalnych plus zwyczajowo rozrywkowych, jak na przykład na to kto będzie głową państwa w Polsce po kolejnych wyborach.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 5 dni temu


Najlepszy bonus za wpłatę - Betfannawet do 3000 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 125 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

W Polsce esport rozkręca się nadzwyczaj mocno i to widać. Wie o tym także Betclic i dostarcza opcję obstawiania rozgrywek w grach jak na przykład Counter Strike, League od Legends lub Dota.
Gracze będą radzi z kursów, gdyż te w zestawieniu do pozostałych funkcjonujących na lokalnym rynku firm bukmacherskich wyglądają na większe.

W Betclic można zrobić użytek z Cashout, to jest zdolność łatwiejszego rozliczenia zakładu – przed zamknięciem wszystkich wydarzeń z kuponu. Suma wygranej będzie właściwie kalkulowana zależnie od ilości zdarzeń pozostających na blankiecie i ich kursu.

Betclic wspomaga nasz sport

Nader dobrze wygląda partnerstwo z drużyną Polski w siatkówce z którą Betclic parafował umowę. Bukmacher internetowy jest obecnie na spodenkach siatkarzy. Bukmacher jest także głównym sponsorem Mistrza Polski 2019 – Piasta Gliwice i formalnym donatorem zwycięzcy Pucharu plus Superpucharu Polski 2019 – Lechii Gdańsk.
Wszystko demonstruje, że Betclic natychmiast od samego startu pragnie na całego promować się pośród krajowych kibiców.

Spotkania w trakcie w Betclic TV

Jak już nadmieniłem Kibice sportu posiadają możliwość obserwowania najistotniejszych spotkań jak na przykład: rozgrywki NBA – w części PlayOff, spotkania Bundesligi, Ligi Mistrzów siatkówki tudzież co niemiara najciekawszych turniejów tenisa.

Depozyty a także wypłaty wygranych

W Betclic zdołasz poczynić depozyt już od 1 pln. Wszelka z operacji finansowych, a zatem w podobny sposób wpłata, jak i wypłata, są za darmo. Klient pragnący przelać kasę może użyć platformy Przelewy24, przez co pieniądze w mgnieniu oka znajdą się na rachunku w serwisie do akceptowania kuponów. Naturalnie, wolno też posłużyć się kartą płatniczą.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY BETCLIC
Bonus cashback 550 zł na start

Opinia o Betclic

Betclic to licencjonowany w Polsce bukmacher online, który proponuje w tej chwili na samym początku multum fajnych rozwiązań, jakie z perspektywy gracza mogą okazać się jako decydujące o wyborze miejsca do zabawy. Walorami zostaną bez wątpliwości: aplikacja na komórkę, solidne kursy plus oferta Multi+. Zalecamy by wypróbować nieniniejszego międzynarodowego buka również dla bonusu na początek, jakiego w Polsce na takich regułach nikt nie udzielał.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY BETCLIC
Bonus cashback 550 zł na start