Wielkich bukmacherów w Kraju wciąż nam brakuje co więcej kilku z tych którzy onegdaj istnieli na krajowym rynku bukmacherskim w tym momencie nie dostarczają zakładów wzajemnych dla Polaków. Chociaż powoli się to zmienia i co więcej paru wielkich bukmacherów implikuje o naszą licencję MINISTERSTWA FINANSÓW i takową … dostaje!

Fajnie iż możemy Was zawiadomić że w dniu 28 czerwca 2018 nowy bukmacher nabył koncesję na organizowanie zakładów bukmacherskich w Kraju nad Wisłą. Mówimy o organizacji Cherry Online Polska Sp. z o.o. z Warszawy.

Nowy z licencją bukmacher ComeON

Niniejsza spółka bukmacherska implikowała o załatwienie licencji przez sporo ponad 6 miesięcy, spełniając wszelkie żądania które mamy w zapisach ustawy o grach hazardowych on line, nabyła koncesję z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.

Większość udziałów w spółce ma szwedzka Cherry AB, zarejestrowana w 1963 roku, właściciel takich firm jak: ComeOn, Cherrycasino tudzież wspólnikiem takich firm jak Yggdrasil, Knock Out AB plus kilku innych.

Organizacja Cherry AB powiązana jest z biznesem rozgrywek w necie od bardzo dawna. Ta firma proponuje rozgrywki w necie w tym zakłady wzajemne, technologię gier, marketing bazujący na wydajności, wytwarzanie gier. Opisana firma zajmuje się użytkownikami w Europie plus jest notowana na giełdzie.

TOP 3 bukmacherów w Polsce: Jeden z liderów z doskonałą ofertą i kursami - więcej na www.fortuna.pl
Nowy bukmacher, nowa oferta dla wymagających - więcej na www.lvbet.pl
Najstarszy z bukmacherów, solidna oferta - więcej na www.totolotek.pl

Nasza opinia o ComeOn

Rywalizacja w branży hazardowej – zakładów bukmacherskich była konieczna! To nie ulega kwestii! Niemniej jednak iż tak fajna firma na rynku europejskim wkroczy do naszego Kraju przed takimi firmami jak bwin czy Unibet to na ten moment jest absolutne zaskoczenie.
O legalnym buku (bowiem w taki sposób można napisać) ComeOn posiadam tylko dobre zdanie. Odkąd wniknęli do Polski kilka lat temu, pamiętam iż ich helpdesk i propozycja dla obstawiajacych były na znakomitym poziomie i pozostaje Nam jedynie brać za dobrą monetę iż tak będzie u nas.

Bonusy w ComeOn

W paru państwach Europy, jednak i zapewne w Polsce też będzie dostępny bonus od depozytu – typowe 100% za startową wpłatę na rachunek rozliczeniowy obstawiającego. Więcej lada dzień na naszych stronach…

TOP 3 bukmacherów w Polsce: Jeden z liderów z doskonałą ofertą i kursami - więcej na www.fortuna.pl
Nowy bukmacher, nowa oferta dla wymagających - więcej na www.lvbet.pl
Najstarszy z bukmacherów, solidna oferta - więcej na www.totolotek.pl