Chcemy poinformować Was o dodatkowej umowie sponsoringowej, którą w ostatnim czasie podpisał lokalny bukmacher on-line Milenium.pl. Od 3 kwietnia są formalnym mecenasem sekcji piłkarskiej Falubazu. Jako zielonogórska spółka chcemy wzmacniać niezwykły pomysł renowacji lokalnej piłki nożnej.

– Falubaz jest osobliwą oraz pewną marką, którą znają w kraju nie wyłącznie fani żużla – mówi Marek Prokurat, szef Milenium Zakłady Wzajemne – Jesteśmy zdecydowani, że tą samą drogą mogą podążyć piłkarze oraz zawierzamy w długotrwały plan renowacji zielonogórskiej piłki. Pragniemy w nim partycypować oraz wspierać go na różnorodnych dziedzinach.

Miasto, które ma tak utytułowane kluby żużlowe oraz koszykarskie zasługuje też na prężną ekipę piłkarską. Wraz z Falubazem chcemy urzeczywistnić ów ciekawy cel.

Legalny bukmacher online Milenium.pl obok dopomagania klubu na różnorodnych dziedzinach będzie także obecny ze własnym logiem na strojach meczowych Falubazu. Posiadamy nadzieję, że obowiązująca poprzez najbliższy rok umowa faktycznie potrwa dłużej. Zielona Góra musi mieć wielki klub piłkarski, a my chcemy wspomóc w realizacji tego celu.

TOP 3 bukmacherów w Polsce: Jeden z liderów z doskonałą ofertą i kursami - więcej na www.fortuna.pl
Nowy bukmacher, nowa oferta dla wymagających - więcej na www.lvbet.pl
Najstarszy z bukmacherów, solidna oferta - więcej na www.totolotek.pl

– Owa umowa jest dla nas nader ważka – mówi Marcin Grygier, naczelny KS Falubaz.
Bukmacher wirtualny Milenium to poważana marka pośród legalnie funkcjonujących bukmacherów, stąd jesteśmy szczęśliwi, że wespół będziemy tworzyć nowiuteńką jakość piłki nożnej w Zielonej Górze, bez względu na obecny stopień sportowy. Sportowy Falubaz to zarys rozpisany na sporo lat, a nie na kilka miesięcy. Posiadamy nadzieję, że poprzez te wszelkie lata przejdziemy wraz z KS.

Milenium.pl nadal jest mecenasem klubu Zagłębie Lubin. Rozpoczęcie kooperacji z Falubazem idealnie spaja się z aktualnymi przedsięwzięciami sponsoringowymi – oba zespoły od lat współdziałają kolektywnie, a ich fani darzą się sporym respektem i sympatią, co częstokroć widzimy na spotkaniach.

Dla nowo rejestrujących się typerów legalnie działający bukmacher Milenium.pl – utworzył ofertę promocyjną za założenie konta!
Zyskaj 20 pln bez depozytu a także ponad 700 złotych za wpłatę. Otwórz konto z gratisem – w tym miejscu.