Ekstra promocja dla nowych graczy w STS

Kod bonusowy czy to w STS czy w Etoto to znaczy u legalnie działających bukmacherów niekiedy jest potrzebny, a czasami nie. Ogólnie reguła jest taka, że i bez kodu bonusowego otrzymamy mnóstwo funduszy na początek na grę na zakładach sportowych u bukmacherów w sieci. I wskazane jest o tym nie zapominać …

Na rynku jest szereg różnych legalnie operujących bukmacherów wirtualnych. Wśród nich jedną z fundamentalnych ról odgrywa bukmacher STS. Dlatego trudno się dziwić licznym typerom, iż pragną oni dołączyć do tego buka. Jest to wszak synonim profesjonalizmu i efektywności w działaniu.
Zarazem z przyczyny swojej postawy na rynku owa instytucja mogłaby już jakiś czas temu odpuścić sobie starania. Tak wprawdzie nie jest, gdyż firma funkcjonuje nieustannie walcząc o gracza. W taki sposób właśnie zyskała ona sobie sympatię graczy
i ta nieustanna koegzystencja rozkwita w najlepsze.

Kod bonusowy STS’u to VIPKOD

Pragnąc zarejestrować u tego buka konto, to bez wątpienia pragnęlibyśmy widzieć, czy są w tej chwili jakieś bonusy w STS. Wiedza ta wyłącznie przyspieszy naszą decyzję.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY STS >>
29 zł bez depozytu + 1200 zł za wpłatę

A najlepsze jest to, iż wspomniany operator ma sporo tego rodzaju propozycji, a jedną z nich jest propozycja skorzystania z kodu promocyjnego dającego całkiem ekstra bonus powitalny.

Jaki w STS dostaniemy bonus na start?

Jak wcześniej było dodane, istotne
jest, by nowy typujący już na wstępie czuł się nagradzany. Stąd też w czasie zapisu powinniśmy wpisać aktywujący kod: „VIPKOD„. Wtedy na nasze konto trafia kwota 29 PLN promocji bez depozytu.

Świadczy to o tym, że każdy nowy typer nawet nie musi przelewać jakiejkolwiek kwoty, a i tak od firmy STS odbieramy gift, za który możemy obstawiać swoje debiutanckie zakłady.
Tym samym tego rodzaju kod bonusowy STS to świetny wariant na to, by bez zbytecznego szafowania poznać i zakosztować typowania wydarzeń sportowych w typach bukmacherskich. Wyłącznym obostrzeniem jest to, że określoną ilość razy powinniśmy tymi dodatkowymi sumami obracać. Dopiero po tym fakcie możemy bez problemu wypłacić je na własny rachunek w banku.

Jak zauważasz, sposobów w materii przyciągania, uwagi nowo otwierających konta klientów jest niemało, a ta opisana tu opcja jest przysłowiowym strzałem w 10.

Stąd powinno się – jeżeli ciekawi nas obstawianie zdarzeń przez internet – zarejestrować konto u owego buka i nabyć na wstępie bonus bukmacherski ładując kod promocyjny STS. Jednocześnie warte wspomnienia jest to, iż w żadnym wypadku na tym bezpłatnym zakładzie nie kończą się nasze gratyfikacje na stronie www.sts.pl.

Można tym samym scalić ze sobą szereg przeróżnych promocji STSu, co niewątpliwie jest solidnym krokiem.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 5 dni temu


Najlepszy bonus za wpłatę - Betfannawet do 3000 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 125 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

Więcej nt kod promocyjny w STS masz tu: sts/” rel=”nofollow” title=”Promocje STSu