STS to największa w tej chwili organizacja bukmacherska on-line w Kraju przyjmującą zakłady na rezultaty zdarzeń sportowych. Spółka założona została w 1997 roku i odtąd z powodzeniem funkcjonuje na obszarze Polski. Przy użyciu prężnego rozwoju w czasie minionych lat STS.PL opanował sektor legalnie działających jednostek bukmacherskich w Kraju – o wiele zwiększając udziały, które teraz są na poziomie 47%.
Po wyprzedzeniu polskiej konkurencji następnym etapem milowym instytucji jest podbój Europy.

REJESTRACJA W STS >>
29 zł bez depozytu + 1200 zł za wpłatę

Przedstawiony legalny bukmacher internetowy dynamicznie angażuje się we wspieranie lokalnego sportu, będąc największym organem na polskim rynku sponsoringu. Firma jest oficjalnym sponsorem reprezentacji Polski w piłce nożnej, a także sponsorem głównym Jagiellonii Białystok oraz oficjalnym bukmacherem Lecha Poznań a także mnóstwa kolejnych klubów w Kraju.

STS a eSport

Bukmacher STS co więcej wspiera również nasz lokalny esport.
STS.PL zaczął współpracę z Devils.one, jednostką esportową. Devils.one jako wyłączny lokalny team CS:GO zaprezentuje się w ciągu 9. sezonu meczy ESL Pro League – w najwyższym stopniu renomowanej ligi CS:GO na ziemi. Kontrakt obowiązuje do lutego 2020 r. Jest ona składnikiem taktyki STS, zakładającej regularne wzmacnianie egzystencji w płaszczyźnie esportu.

REJESTRACJA W STS >>
29 zł bez depozytu + 1200 zł za wpłatę

Jednostka ciągle inwestuje w rozbudowę zaawansowanych oraz nowych technologii, dzięki którym przegoniła lokalną konkurencje. STS udostępnia zakłady na mecze nie tylko za pomocą strony internetowej, lecz też jej mobilnej wersji, jak i apkom dedykowanym na systemy Android plus iOS. Organizacja bezustannie polepsza propozycję, umożliwiając Wam m.in. następne zakłady live tudzież umacniając czołową pozycję w płaszczyźnie esportu.
Bukmacher sporządził także autorski system wypłat – STSpay – dający szanse na szybkie przelewy przez 7 dni w tygodniu. Ów jeden z najlepszych bukmacher wirtualny, za pomocą inwestycji w czeską firmę Greep, został współwłaścicielem systemu Betsys, z którego robi na co dzień użytek.

Za pomocą skutecznego systemu pomocy dla obstawiających mecze, STS ma możność bardzo dobrze reagować na narastające zapotrzebowania typujących.

 TOP 3 promocji na start 120 zł cashback na www.efortuna.pl
3100 zł w bonusach na www.betfan.pl
29 zł bonus bez depozytu www.sts.pl

Obserwuj spotkania i typuj!

Spółka proponuje na domiar tego możność obserwowania transmisji zdarzeń sportowych na żywo w internecie za pomocą STS TV. Tego typu ewentualność jest dostępna również graczom urządzeń telefonicznych. Co miesiąc firma przekazuje przekazy nawet 5000 meczy, na przykład… piłki nożnej, piłki ręcznej, hokeja, NFL oraz pozostałych sportów.
Dzisiaj innowacyjne punkty odbierania kuponów są w każdym większym mieście – łącznie na obszarze kraju jest ich powyżej 430.

Bonus powitalny STS – 25 + 1000 złotych za depozyt

Cenimy promocje za rejestrację jak każdy grający! W tym miejscu również nadmieniony bukmacher na stronce www.sts.pl/bonusy/ sporządził dla Nas promocje za rejestrację.

REJESTRACJA W STS >>
29 zł bez depozytu + 1200 zł za wpłatę

Uzyskamy tutaj na start – 25 złotych bez wpłaty dodatkowo i 1000 złotych za wpłatę na konto do przyjmowania zakładów wzajemnych.
Na domiar tego w rozlicznych quizach stali gracze są w stanie zwyciężyć dużo gotówki (warunki odszukacie na wzmiankowanej www.sts.pl/bonusy/).