Totolotek

Screenshot

3.5

Nasza ocena

Obstawiaj teraz
Zalety
  • Minimalna stawka 1zł
  • Szybkie wypłaty i wpłaty
  • Super promocje powitalne
  • Ładna strona
Wady
  • Niskie kursy
  • Wypłaty tylko na konto
20zł+1000zł
20zł bez depozytu i 1000zł za wpłatę
Typy promocji: Bez depozytu + 100% za wpłatę

Podstawowe informacje

Bukmacher Totolotek
Strona www www.totolotek.pl
Data powstania 1995
Lokalizacja Polska
Minimalny depozyt 10zł
Pomoc mail, telefon, czat
Opcje wplat przelew, karta kredytowa, Dotpay
Opcje wyplat przelew

...

Totolotek to bukmacher, o którym naprawdę można trochę poczytać w Internecie. Tym bardziej, że działa on już od 1995 roku, zatem nie jest to jakoś niedawno temu. Reklamują się jako solidna, rzetelna i godna zaufania firma. I do tego działająca w Polsce w pełni legalnie. I racja.

Jak na taki duży obszar działania jaki mają w swoim zasięgu to nie ma zbyt wielu chętnych na granie w Totolotku.  A to głównie z powodu że oferta nielegalnych buków była ciągle lepsza. No niestety od 1 kwietnia 2017 roku się to zmieniło bo Ustawa hazardowa spowodowała że najwięksi bukmacherzy zablokowali dostęp dla Polaków. Dlatego dla legalnych bukmacherów jak choćby dla Totolotka stworzyło to nowe możliwości … co już widać po ich bonusie bez depozytu za rejestrację plus do tego ekstra bonus za wpłatę!

Ponad 1000 zł w bonusach na start! Na www.totolotek.pl 

Oczywiście jest to firma bukmacherska w pełni działająca na polskim rynku legalnie. Mamy do dyspozycji stronę internetową, gdzie wszystko mamy w języku polskim. Poruszanie po stronie nie jest niczym trudnym. Szybko możemy zawierać tu zakłady.

Co do nich samych to oferta jest właściwie taka jaka powinna być. Znajdziemy tu wiele podstawowych dziedzin sportowych jak i kilka dodatkowych zakładów (z zakresu filmu, biznesu, polityki, wydarzeń telewizyjnych, itd.).

 TOP 3 promocji na start 120 zł cashback na www.efortuna.pl
3100 zł w bonusach na www.betfan.pl
29 zł bonus bez depozytu www.sts.pl

Również fani e-sportów znajdą tu możliwość zawierania zakładów. Je same tworzy się szybko i automatycznie. Wystarczy kliknąć na interesujące nas zdarzenie i już pojawia się to ja naszym kuponie. Następnie należy wpisać odpowiednią kwotę i kupon gotowy!

 

Co do kontaktu z supportem mamy do wybory kilka opcji. Możemy wybrać czat na żywo czy po prostu do nich zadzwonić. Mają oni jednak swoje godziny pracy, dlatego wybierając tę formę kontaktu należy to sprawdzić.

Wpłaty i wypłaty realizowane są w wielu walutach. Transakcje dokonywane są za pośrednictwem Dotpay, Transferuj, kart i konta bankowego. Tu również możemy liczyć na bonusy powitalne. I są to wysokie kwoty. Jeśli chodzi o zakłady sportowe to bonus za wpłatę to 500 złoty.

A za samą tylko rejestrację możemy dostać 20 zł ot tak!

Opinie o Totolotku

Opinii innych graczy na temat Totolotka jest trochę w necie. Graczom nie podoba się jak szybko nakładane są na nich limity. Ale to chyba już znane działania jeśli chodzi o bukmacherów online.

Ponad 1000 zł w bonusach na start! Na www.totolotek.pl 

Nie znajdziemy zbyt wiele super opinii. Gracze chcą grać, by wygrywać. A takie działa tutaj są szybko limitowane. Nie jest to zatem propozycja szczególna pośród ofert innych bukmacherów online. Bo każdy bukmacher limituje.

Na pewno też promocje dla nowych i stałych graczy to coś co wyróżnia obecnie tego bukmachera na tle choćby LVbet‚u czy STS‚u.

Grając totalnie dla zabawy w Totolotku może spełniać nasze oczekiwania, ale niekoniecznie wtedy kiedy obracamy już zbyt dużą gotówką.

 

Odbierz za rejestrację 20 zł : Kliknij po darmową gotówkę