LVbet

Screenshot

4.3

Nasza ocena

Obstawiaj teraz
Zalety
  • Minimalna stawka 1zł
  • Szybkie wypłaty i wpłaty
  • Sporo zakładów na żywo
  • Ładna strona
Wady
  • Wypłaty tylko na konto
  • Brak sporo wydarzeń do obstawiania
20zł+1500zł
20zł bez depozytu i 1500zł za wpłatę
Typy promocji: za wpłatę

Podstawowe informacje

Bukmacher LVbet
Strona www www.lvbet.pl
Data powstania 2016
Lokalizacja Polska
Minimalny depozyt 10zł
Pomoc mail, telefon, czat
Opcje wplat przelew, Skrill, P24, Dotpay
Opcje wyplat przelew
Zakłady na żywo TAK
Polska pomoc TAK
Brak podatku NIE
Bonus bez depozytu TAK
Minimalny zakład od 1 zł

...

Bukmacher bez depozytu? Tak to LVBET!

Ów legalny bukmacher online   to kolejna ciekawa opcja dla typujących którzy poszukują w pełni legalnego bukmachera który posiada polską licencję na organizowanie zakładów bukmacherskich przez internet. Jest to stosunkowo nowy legalny bukmacher działający w Polsce ale już zdążył zaznaczyć swoją pozycję po przez sponsorowanie takich klubów piłkarskich jak Wisła Kraków czy Widzew Łódź.

Warto dodać że oferta z dnia na dzień staje się coraz bardziej kompletna i warto założyć tam konto nie tylko na fajne promocje na start (100 procent za pierwszą wpłatę) ale też na liczne bonusy dla stałych graczy.

 

 

Co do typowania meczów z LVBET.PL 

Oferta LVBET.PL na dziś i jutro, zakłady LIVE i inne zakładki pozwalają nam szukać meczów na najbliższe dni. To z pewnością wielkie ułatwienie jeśli nie mamy zbyt dużo czasu na szukanie poszczególnych zdarzeń sportowych. Opinie o LV BET na próżno nam jeszcze szukać. A jeśli już znajdziemy coś w Internecie to nie oczekujmy na wielkie eseje ze strony użytkowników.

REJESTRACJA W LV BET >>
20 zł bez depozytu + 1500 zł za wpłatę

Strona internetowa bukmachera cały czas jest w fazie poszerzania oferty, al mimo to zachęca nas do gry.

To co możemy powiedzieć już teraz to z pewnością odczuwane radości, że na polskim rynku pojawia się kolejny legalny bukmacher, któremu możemy zaufać już na samym początku. Bezpieczeństwo to niezwykle ważna kwestia w świecie bukmacherskim, która jest równie często pomijana.

Na szczęście LVBET.PL posiada oprócz licencji wiele certyfikatów, dzięki którym możemy być spokojni o nasze obstawianie meczów u tego bukmachera jak i o nasze środki pieniężne. Na razie nic więcej nikt nie jest w stanie powiedzieć, bo oferta cały czas jest rozwijana.

Choć trzeba przyznać, że wszystko zmierza w dobrą stronę. A kursy zaczynają być bardzo zbliżone do tych jakie możemy spotkać w Bet365 czy Betsson.

 

Moja opinia o LVbet:

Z dnia na dzień coraz lepiej to wygląda i myślę że z takim zapleczem finansowym i sponsoringiem drużyn jak Wisła Kraków czy Widzew Łódź marka będzie coraz bardziej rozpoznawalna i jej oferta zarówno na zakłady jak i powitalna stanie się coraz lepsza i lepsza.