Fortuna

Screenshot

4.5

Nasza ocena

Obstawiaj teraz
Zalety
  • Legalny bukmacher
  • Dobe kursy
  • Mnóstwo promocji
  • Niezła strona www
Wady
  • Wypłaty tylko na konto
  • Szybkie limity dla dużo wygrywających
120+1000zł
CashBack 120zł + 1000zł za wpłatę!
Typy promocji: Darmowy zakład + 100% za wpłatę

Podstawowe informacje

Bukmacher Fortuna
Strona www www.efortuna.pl
Data powstania 1997
Lokalizacja Czechy
Minimalny depozyt 10zł
Pomoc mail, telefon, czat
Opcje wplat przelew, karta kredytowa
Opcje wyplat przelew, karta kredytowa

...

Z pewnością gdyby nie tak szybki rozwój Internetu nie byłoby tak wiele sukcesów wielu firm, w tym również bukmacherskich.

eFortuna.pl to najlepsza strona do obstawiania meczy a zarazem bukmacher naziemny, który działa na terenie całej Polski od lat przyjmuje zakłady bukmacherskie. Nie każdy z nas miał jednak na tyle odwagi, by tak po prostu wejść do jednego z wielu punktów stacjonarnych. W Internecie przede wszystkim góruje anonimowość. A to jest wielką zaletą.

Darmowy zakład + mecze na żywo, graj na www.efortuna.pl

Internetowe zakłady bukmacherskie są równie od pewnego czasu oferowane przez Fortunę. Bukmachera, który głównie jest kojarzony z punktami stacjonarnymi. Jednak jego oferty nie mogło również zabraknąć i w sieci.

Co możemy o nich powiedzieć?

To co rzuca się w pierwszeństwie to oczywiście bonus powitalny który oferuje ta najlepsza strona do obstawiania meczy, który jak na legalnego bukmachera jest naprawdę konkurencyjny. Możemy zyskać zakład bez ryzyka albo też bonus od pierwszego depozytu, który wynosi ok. 1000 złotych. Jak na start to jest to bardzo dobra propozycja. Dzięki temu możemy być spokojni o pierwsze nasze typy.

 

Wpłaty i wypłaty dokonujemy głównie za pomocą przelewu internetowego. Dla niektórych jest to wada lub zaleta. Bowiem większe grono typerów posiada internetowe portfele (Skrill czy Neteller). Tutaj mamy jednak do czynienia z legalnym bukmacherem, dzięki czemu nie musimy obawiać się o przelewy. Na jeden zakład musimy postawić minimum 2 złote.

Jest to zatem ciekawe wyjście dla osób początkujących, które chcą grać prawdziwą gotówkę, ale nie chcą na początku obstawiać za zbyt wysokie kwoty. Równie ważnym aspektem podczas wyboru bukmachera jest kontakt i pomoc. W Fortunie najważniejsze jest to, że mamy do czynienia z polskojęzycznym supportem.

Dzięki temu nikt nie będzie miał problemu z rozwiązaniem swoich zastrzeżeń. Do tego mamy kilka sposobów na skontaktowanie się z supportem – głównie przez formularz kontaktowy, ale także poprzez telefon, fax czy live chat na żywo z konsultantem.

TOP 3 bonusów bukmacherskich: 120 zł darmowy zakład i 1000 zł za wpłatę - na www.fortuna.pl
2000 zł za wpłatę i bonus za aktywność - na www.forbet.pl
3000 zł na start i gra bez podatku - więcej na www.betfan.pl

Internetowe zakłady bukmacherskie w Fortunie mają jednak i swoje minusy. Zaliczyć do nich możemy głównie wysoką marżę, a do tego dodatkowo należy doliczyć podatek, który jest zawsze odciągany od naszej wygranej.

Dla typerów, którzy zarabiają głównie na zakładach bukmacherskich może być to naprawdę wielka wada, ponieważ to wszystko sprawia, że nasze zarobki są dość marne.

OPINIA O BUKMACHERZE FORTUNA

Plusy i minusy bukmachera Fortuna.pl warto przełożyć na swoje oczekiwania. Niektórym bardzo zależy na tym, by bukmacher był legalnym, a jeszcze innym, by miał wysokie kursy. Niestety nie ma idealnych firm bukmacherskich.

W końcu oni również muszą myśleć o zysku.