Fortuna

Screenshot

4.5

Our rating

Play Now
Pros
  • Legalny bukmacher
  • Dobe kursy
  • Mnóstwo promocji
  • Niezła strona www
Cons
  • Wypłaty tylko na konto
  • Szybkie limity dla dużo wygrywających
120+1000zł
CashBack 120zł + 1000zł za wpłatę!
Use code: Darmowy zakład + 100% za wpłatę

More Information

Name Fortuna
Website URL www.efortuna.pl
Established 1997
Location Czechy
Minimum Deposit 10zł
Support Options mail, telefon, czat
Deposit Options przelew, karta kredytowa
Withdrawal Options przelew, karta kredytowa

Ratings

Z pewnością gdyby nie tak szybki rozwój Internetu nie byłoby tak wiele sukcesów wielu firm, w tym również bukmacherskich.

eFortuna.pl to najlepsza strona do obstawiania meczy a zarazem bukmacher naziemny, który działa na terenie całej Polski od lat przyjmuje zakłady bukmacherskie. Nie każdy z nas miał jednak na tyle odwagi, by tak po prostu wejść do jednego z wielu punktów stacjonarnych. W Internecie przede wszystkim góruje anonimowość. A to jest wielką zaletą.

REJESTRACJA W FORTUNIE + KOD
20 zł za rejestrację + 125 zł darmowy zakład

Internetowe zakłady bukmacherskie są równie od pewnego czasu oferowane przez Fortunę. Bukmachera, który głównie jest kojarzony z punktami stacjonarnymi. Jednak jego oferty nie mogło również zabraknąć i w sieci.

Co możemy o nich powiedzieć?

To co rzuca się w pierwszeństwie to oczywiście bonus powitalny który oferuje ta najlepsza strona do obstawiania meczy, który jak na legalnego bukmachera jest naprawdę konkurencyjny. Możemy zyskać zakład bez ryzyka albo też bonus od pierwszego depozytu, który wynosi ok. 1000 złotych. Jak na start to jest to bardzo dobra propozycja. Dzięki temu możemy być spokojni o pierwsze nasze typy.

 

Wpłaty i wypłaty dokonujemy głównie za pomocą przelewu internetowego. Dla niektórych jest to wada lub zaleta. Bowiem większe grono typerów posiada internetowe portfele (Skrill czy Neteller). Tutaj mamy jednak do czynienia z legalnym bukmacherem, dzięki czemu nie musimy obawiać się o przelewy. Na jeden zakład musimy postawić minimum 2 złote.

blank

Jest to zatem ciekawe wyjście dla osób początkujących, które chcą grać prawdziwą gotówkę, ale nie chcą na początku obstawiać za zbyt wysokie kwoty. Równie ważnym aspektem podczas wyboru bukmachera jest kontakt i pomoc. W Fortunie najważniejsze jest to, że mamy do czynienia z polskojęzycznym supportem.

Dzięki temu nikt nie będzie miał problemu z rozwiązaniem swoich zastrzeżeń. Do tego mamy kilka sposobów na skontaktowanie się z supportem – głównie przez formularz kontaktowy, ale także poprzez telefon, fax czy live chat na żywo z konsultantem.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 5 dni temu


Najlepszy bonus za wpłatę - Betfannawet do 3000 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 125 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

Internetowe zakłady bukmacherskie w Fortunie mają jednak i swoje minusy. Zaliczyć do nich możemy głównie wysoką marżę, a do tego dodatkowo należy doliczyć podatek, który jest zawsze odciągany od naszej wygranej.

Dla typerów, którzy zarabiają głównie na zakładach bukmacherskich może być to naprawdę wielka wada, ponieważ to wszystko sprawia, że nasze zarobki są dość marne.

OPINIA O BUKMACHERZE FORTUNA

Plusy i minusy bukmachera Fortuna.pl warto przełożyć na swoje oczekiwania. Niektórym bardzo zależy na tym, by bukmacher był legalnym, a jeszcze innym, by miał wysokie kursy. Niestety nie ma idealnych firm bukmacherskich.

W końcu oni również muszą myśleć o zysku.