forBET

Screenshot

4.1

Nasza ocena

Obstawiaj teraz
Zalety
  • Bukmacher z licencją
  • Solidne kursy
  • Szybki support
  • Bonusy dla graczy
Wady
  • Wypłaty tylko na konto
  • Mało wydarzeń
  • Brak transmisji live
2000zł
Do 2000zł za wpłatę!
Typy promocji: po wpłacie

Podstawowe informacje

Bukmacher forBET
Strona www www.iforbet.pl
Data powstania 2016
Lokalizacja Polska
Minimalny depozyt 1zł
Pomoc mail, telefon, czat
Opcje wplat przelew, karta kredytowa, Dotpay
Opcje wyplat przelew

...

Interesują Cię tylko i wyłącznie zakłady bukmacherskie bez podatku? To doskonale trafiłeś! Ma je forBET!

Czy dziwnym jest fakt, że w świecie bukmacherskim mówi się o jednym z najlepszych bukmacherów legalnych? To może tylko i wyłącznie cieszyć, że firma posiadająca licencję ma niemal same zalety. O kim mowa?

O forBET. To stosunkowo młody bukmacher na naszym rynku. Należy jednak od razu dodać, że bardzo szybko się rozwija i nastawiony jest głównie na zadowolenie swoich graczy co cieszy jeszcze bardziej. I faktycznie szybko rozwiązuje problemy, dzięki czemu stanowi on solidną konkurencję dla innych bardziej znanych już legalnych bukmacherów.

Opisując go o kursach mówić nie będziemy, ponieważ doskonale zdajemy sobie sprawę, że w przypadku bukmacherów z licencją mamy do czynienia z podatkiem od wygranych. To jeden z nielicznych minusów, który jednak dotyczy wszystkich takich bukmacherów.

Bonus powitalny w forBET to 100% do 2000 złotych. Jak na sam początek jest to całkiem dobry start dla wielu graczy. Warto również poczytać o regulaminie owego bonusu, który jest niezwykle łagodny. Przejdźmy do samych zakładów bukmacherskich.

REJESTRACJA W FORBET >>
2050 zł na konto w promocji na start

Legalny bukmacher forBET oferuje nam naprawdę szeroką ofertę. Najlepiej właściwie sprawdzić ją samemu. Pewne jest, że każdy znajdzie coś dla siebie. Piłka nożna, koszykówka i wiele innych dyscyplin sportowych. Na szczególną uwagę zasługuje sekcja e-sporty.

Jak wiadomo to sport, który cieszy się z roku na rok coraz większa popularnością. forBET zadbał o to, by była możliwość obstawiania spotkań również i u nich. Nie powinien dziwić kolejny fakt, że bukmacher posiada wersję mobilną. Trzeba powiedzieć, że w dzisiejszych czasach to niemal podstawa. Nikt nie robi tu wielkiego szumu, że dana firma bukmacherska wprowadziła możliwość typowania meczów na telefon komórkowy.

Jeśli chodzi ogólnie o płatności to sami gracze mają mieszane uczucia. Wpłaty możemy wykonywać za pomocą kilku metod, natomiast wypłata zawsze następuje za pomocą konta bankowego.

 TOP 3 promocji na start 120 zł cashback na www.efortuna.pl
3100 zł w bonusach na www.betfan.pl
29 zł bonus bez depozytu www.sts.pl

OPINIA O forBET

Przejdźmy do kolejnego punktu, który niekiedy jest bardzo ważny dla niektórych graczy podczas wyboru bukmachera – opinie o foBET. W tym przypadku możemy mówić o naprawdę dobrych komentarzach. Oczywiście bukmacher ma swoje minusy.

Jako legalnie działający pobiera podatki choć obecnie część bierze na siebie więc jesteśmy min. 6% do przodu. Dodatkowo niektórzy twierdzą, że mało jest opcji płatności. Poza tym wymieniają same zalety. Wśród nich występują te wymienione powyżej.

To pokazuje, że jeśli szukamy dobrego legalnego bukmachera to forBET z pewnością sprawi, że polubimy takie firmy. Szeroka oferta, możliwość obstawiania mobilnie sprawia, że konkurencja powinna mieć się na baczności.