eTOTO

Screenshot

3.7

Nasza ocena

Obstawiaj teraz
Zalety
  • Legalny bukmacher
  • Dobe kursy
  • Mnóstwo promocji
  • Niezła strona www
Wady
  • Wypłaty tylko na konto
  • Słaba oferta na żywo
1000zł
do 1000zł za wpłatę!
Typy promocji: Bonus za wpłatę

Podstawowe informacje

Bukmacher eTOTO
Strona www www.etoto.pl
Data powstania 2011
Lokalizacja Polska
Minimalny depozyt 10zł
Pomoc mail, telefon, czat
Opcje wplat przelew, karta kredytowa
Opcje wyplat przelew

...

Etoto.pl to legalny bukmacher z licencją. Każdy gracz z pewnością kojarzy tego bukmachera, nawet jeśli nie miał tam nigdy konta. Jak to często bywa bukmacher ten posiada swoje punkty stacjonarne.

Dzięki czemu wracając do domu z miasta możemy przy okazji obstawić kilka meczy. Jednak najwięcej graczy korzysta z ich strony internetowej. I to absolutnie przemawia „za” tym bukmacherem i przez to możemy go wrzucić w dział najlepsze strony bukmacherskie. Możliwość obstawiania niezależnie od pory dnia i godziny sprawia, że chętniej spoglądamy w stronę zakładów bukmacherskich.

200% za wpłatę! Wejdź na www.etoto.pl/bonusy

Bonusy, promocje,…

Do tej kategorii należy również zaliczyć bonus powitalny na www.etoto.pl. Jest on naprawdę konkurencyjny (bo dostajemy zwrot gotówki w razie przegranej przy pierwszym zakładzie).

I co ciekawe nawet niektórzy bukmacherzy, którzy nie posiadają stosownej licencji nie są w stanie skusić nas tak dobrymi warunkami. Oczywiście wielu potencjalnych graczy widzi tu jedynie haczyk czy zachętę, by zarejestrować się u tego bukmachera. Z pewnością coś w tym jest. Należy jednak zauważyć, że każdy bukmacher oferuje bonus, który ma nas skusić do gry w akurat ich firmie.

Zakłady online: Odbierz kod promocyjny!

Wymieniając argumenty przemawiające „za” eTOTO warto wspomnieć o ciekawostce, która również może zachęcić potencjalnych graczy. Mianowicie bukmacher jest w Polsce od ponad 20 lat! Takie informacje sprawiają, że możemy bardziej zaufać danej marce. Jednak punktując te wszystkie zalety nie myślmy, że ów legalny bukmacher nie ma żadnych argumentów „przeciw”. Niestety ma i są one często na tyle poważne, że decydują o tym, że nie zamierzamy się tam rejestrować nawet dla bonusu powitalnego.

TOP 3 bonusów bukmacherskich: 120 zł darmowy zakład i 1000 zł za wpłatę - na www.fortuna.pl
2000 zł za wpłatę i bonus za aktywność - na www.forbet.pl
3000 zł na start i gra bez podatku - więcej na www.betfan.pl

Oferta bukmacherska eTOTO

Oferta kursowa to pierwszy punkt tej listy. Niestety legalni bukmacherzy słyną z niskich kursów. Jest to o tyle dla niektórych dziwne, że przecież dodatkowo od wygranych pobierają od nas podatek co sprawia, że nasze wygrane są naprawdę znikome. To bardzo poważny argument przeciwko etoto.pl.

Warto jednak sprawdzić czy aby na wszystkie dyscypliny sportowe są nałożone tak niskie kursy. Niekiedy bywa, że dotyczy to tylko niektórych spotkań.

Tak czy inaczej analizując najlepsze strony bukmacherskie bukmacher eTOTO słynie z niskich kursów co potwierdzają często opinie innych graczy. Z pewnością gdyby nie tak wysoki podatek więcej osób zdecydowałoby się na grę u legalnego bukmachera.

Jest on jednak dosyć wysoki i osoby grające naprawdę małe stawki mogą zapomnieć o przyszłości w tej branży. Jeśli gramy większymi kwotami to tenże legalny bukmacher z Polski z pewnością jest dobrym wyborem o ile oczywiście chcemy grać u legalnego bukmachera. Sam fakt, że firma bukmacherska na spory staż na naszym rynku i jest u Nas w Polsce od bardzo dawna wzbudza w nas zaufanie, które jest niezwykle ważne w trakcie gry na zakładach bukmacherskich.