Jak każdy początkujący na zakładach bukmacherskich szukasz najlepszej promocji powitalnej – czyli na start.
Dlatego przygotowaliśmy małe know how odnośnie bonusów bukmacherskich. Warto się z nim zapoznać bo bonusy bukmacherskie to wcale nie takie fajne pieniądze jak się każdym wydaje. A to obrót a to kwota a to inne warunki jakie trzeba spełnić by go w ogóle móc wypłacić…

Przykładowo bukmacher X proponuje nam bonus w wysokości 100% od pierwszej wpłaty (maksymalnie 200 złotych).

Zatem nawet jeśli wpłacimy 500 złotych to i tak możemy liczyć tylko na dodatkowe 200 złotych. A te pieniądze i tak nie otrzymamy od razu, ponieważ najpierw musimy spełnić kilka warunków.

Po pierwsze owym bonusem musimy obrócić 6 razy po kursie min. 1,5. Dopiero po wykonaniu tego zadania na naszym koncie pojawi się dodatkowe 200 złotych. Oczywiście te warunki u każdego bukmachera są różne, dlatego też warto najpierw przeczytać oddzielny regulamin czy warunki otrzymania bonusu powitalnego. Obecnie jeden z największych bonusów powitalnych oferuje bukmacher forBET i wynosi on 600 złotych.

 

Promocje bukmacherów czyli bonusy

Ale na tym bukmacherzy nie przestają. Promocje bukmacherów to także ciekawe propozycje dla graczy, którzy już mogą mówić o dłuższej współpracy. Przede wszystkim mogą na nie liczyć osoby, które grają już pewien czas, ale ogólny ich bilans na danym koncie jest ujemny.

Dzięki temu bukmacher doskonale wie, że w przeciągu tego czasu zarobił na danym użytkowniku, a podarowany mu bonus z pewnością jeszcze bardziej zachęci go do gry. Takie promocje bukmacherów nie znajdują się już u wszystkich.

 

Co to jest freebet ?

Jest to dosłownie garstka bukmacherów, którzy tak wynagradzają swoich klientów. Możemy się także spotkać z popularnymi freebetami czyli bonusami w formie darmowej gotówki bez depozytu na obstawianie meczy (zazwyczaj kilka czy kilkanaście złotych), a nawet bonusami urodzinowymi.

Obstawiaj i oglądaj mecze na żywo na www.efortuna.pl

Jak zatem widać bonusy na start od bukmacherów to nie jedyna możliwość zyskania dodatkowych pieniędzy na obstawianie meczów.

W tym warto również uwzględnić różnego rodzaju akcje, które także mają za zadanie wzmożoną grę graczy. Są to chociażby konkursy długoterminowe, w których można wygrać nawet samochody. Niekiedy są one o wiele krótsze i dotyczą np. jednego spotkania.

Tutaj jednak ciężko mówić o tym co możemy zyskać jako typerzy. Nagrody są przeróżne – niekiedy jest to dodatkowa gotówka, czasem możemy wygrać kilka darmowych wejść na daną grę w kasynie. Takie przedsięwzięcia są jednak bardzo atrakcyjne dla typerów.

Zostaw komentarz

*