Bonusy bukmacherskie Milenium 2019! Bezpłatny zakład na start, bonus powitalny za wpłatę plus Bonus Grand to pierwszorzędna propozycja bukmacherska.
Sporo z owych akcji promocyjnych jest dla każdego grającego (nie wyłącznie dla tego który świeżo otworzył konto u bukmachera) który ma konto na www.milenium.pl.

BONUS NA START

To znakomita promocja dla nowo zakladających konta użytkowników internetowych Milenium. Załóż konto na www.milenium.pl i zgarnij ekwiwalent pierwszej wpłaty aż do 1000 złotych!

Darmowy zakład i 760zł za wpłatę! Więcej na milenium.pl/bonusy

Jak zastosować BONUS NA START?

Zarejestruj internetowe konto typującego oraz zaznacz pole „Pragnę otrzymać BONUS POWITALNY”. W terminie 10 dni od weryfikacji konta zrób pierwszą wpłatę. Po czym zagraj cztery razy kwotę początkowego depozytu – w ciągu 60 dni.

Do oferty kwalifikowane są kupony z minimum 3 wydarzeniami (minimalny kurs pojedynczego pojedynku: 1,20) i minimalnym kursem całościowym 2,00. Codzienny pułap obrotu zaliczanego do obrotu to 10%. Po uskutecznieniu reguł oferty dostaniesz od nas premię w wysokości Twojej pierwszej wpłaty – do 1000 złotych.

BONUS 5-10-15

Typujesz zakłady wielokrotne z okazałą ilością pojedynków na kuponie? Z BONUSEM 5-10-15 podwyższysz wygraną o dodatkowe 5, 10 bądź 15 procent! Rachunek jest prosty: im więcej zdarzeń, tym większy zysk.

5-9 zdarzeń na kuponie – nagroda wyższa o 5%,
10-14 meczów – nagroda wyższa o 10%,
15 i więcej zdarzeń – nagroda wyższa o 15%.

Dla kogo jest przeznaczony BONUS 5-10-15?

Z BONUSU 5-10-15 są w stanie zrobić użytek wszyscy członkowie programu lojalnościowego Liga Mistrzów Milenium.
Jeżeli grasz w punkcie na mieście, potrzebujesz posiadać kartę członkowską dowolnego koloru. O ile posiadasz internetowe konto typującego, do projektu Liga Mistrzów Milenium przystąpiłeś bezwarunkowo w momencie otwierania konta.

HAPPY HOUR na zakłady przed meczem

Jak podnieść kasę na kuponie o 14%? Rób użytek z oferty Happy Hour na zakłady przed meczem. Inaczej to typowanie bez podatku!

W ciągu godziny promocji powiększasz nagrodę o 14% – kurs całkowity zakładu powielamy przez 1,00, a nie przez standardowe 0,88.

Jakie są warunki oferty Happy Hour Prematch?
– minimum 3 wydarzenia (dla członków Ligi Mistrzów Milenium ze złocistą lub platynową kartą),
– minimum 4 wydarzenia (dla członków Ligi Mistrzów Milenium z karmazynową czy też srebrzystą kartą).
Jak czytamy w statucie za zakłady wzajemne zawarte podczas oferty Happy Hour nie są przydzielane punkty premiowe – o tym trzeba nie zapominać.

DARMOWY ZAKŁAD

Darmowy Zakład Milenium to ekskluzywna promocja bukmacherska dla nowo zakladających konta użytkowników, w jakiej pierwszy kupon nie jest związany z żadnym ryzykiem. Jeżeli przegrasz, oddamy Ci jego stawkę – do 10 złotych. Oferta jest osiągalna dla wszelkich nowo zakladających konta użytkowników programu lojalnościowego Liga Mistrzów.

Darmowy zakład i 760zł za wpłatę! Więcej na milenium.pl/bonusy

Jak wykorzystać DARMOWY ZAKŁAD online?

Rejestrując w sieci konto obstawiającego na www.milenium.pl, automatycznie zostajesz członkiem Ligi Mistrzów legalnego bukmachera internetowego Milenium. Aby zrobić użytek z oferty, oznacz pole „Potrzebuję otrzymać DARMOWY ZAKŁAD BUKMACHERSKI” w dokumencie przy rejestracji.

Jak sięgnąć po DARMOWY ZAKŁAD w punkcie stacjonarnym?

Wystarczy, że zrobisz pełną rejestrację nowego konta, po jakiej otrzymasz kartę uczestnika programu Liga Mistrzów Milenium. Aby spożytkować Darmowy Zakład, powiadom pracownika punktu o udziale do tejże promocji.

Czy Gratisowy Zakład to freebet i zdołam skorzystać go bez depozytu?

Nie. Aby zrobić użytek z oferty, powinieneś na początku spełnić wpłaty na własne konto grającego a także ustawić tradycyjny zakład. Jeśli będzie chybiony, otrzymasz refundację stawki rzeczonego zakładu o optymalnej wartości 10 złotych.
Jeśli pierwszy zakład zawarłeś za kwotę więcej niż 10 złotych, refundacja także wyniesie 10 złotych.

TOP 3 bonusów bukmacherskich: 120 zł darmowy zakład i 1000 zł za wpłatę - na www.fortuna.pl
2000 zł za wpłatę i bonus za aktywność - na www.forbet.pl
3000 zł na start i gra bez podatku - więcej na www.betfan.pl

BONUS GRAND

U buka internetowego Milenium ryzyko się kalkuluje. Typuj co najmniej 5 zdarzeń na kuponie z kursem 2,0, a odznaczymy Twoją odwagę – podniesiemy wygraną o 20%!

HAPPY HOUR Na żywo

Cenisz zakłady bukmacherskie na żywo i emanacje scalone ze obserwowaniem meczów, które właśnie skreśliłeś?
Sięgnij po promocję Happy Hour Na żywo i do sportowych ekscytacji dodaj większe nagrody pieniężne – każdego dnia w godzinach 0:05 – 8:00 rosną o 14%!

Happy Hour Na żywo tyczy się zakładu wielokrotnego, który obejmuje:

– zakłady na mecze na żywo,
– minimum 2 wydarzenia,
– minimalny kurs 1 spotkania: 1,20,
– kupon rozpisowy, jeżeli wszystkie kombinacje realizują warunki promocji.

Czemu w ciągu Happy Hour Na żywo zwyciężasz więcej? Bowiem w czasie obowiązywania oferty kurs całkowity zakładu mnożymy przez 1,00, a nie przez standardowe 0,88.

NA LUZIE I BEZ RYZYKA

Super mecze w promocji ze zwrotem kwoty zaryzykowanej. Obstawiasz bez pośpiechu i bez ryzyka bo w wypadku klapy zwrócimy Ci kasę na dalszą grę.

Darmowy zakład i 760zł za wpłatę! Więcej na milenium.pl/bonusy

BESTSELLER

Nie masz czasu na żmudne analizy oraz monitorowanie statystyk? Chcesz wytypować kuponik, lecz nie wiesz, jakie wytypować spotkania? Bestseller to bezpieczna strategia na zakład wielokrotny, w jakim wyszperasz najpopularniejsze wydarzenia obstawiane przez pozostałych klientów.

Bestseller aktualizujemy nieustannie – zasadniczo co 20 minut. Przeglądaj regularnie w rubryce zakłady na mecze, jakie przewidywania królują w Milenium oraz podążaj śladem najlepszych typujących.

TYPY DNIA

Najlepsze spotkania ze o niebo lepszym kursem, które możesz spiąć z dowolnymi zdarzeniami z typowej propozycji!

SUPEROFERTA

Podwyższamy kursy na kilkanaście wziętych zdarzeń każdego dnia!

TOP 3 bonusów bukmacherskich: 120 zł darmowy zakład i 1000 zł za wpłatę - na www.fortuna.pl
2000 zł za wpłatę i bonus za aktywność - na www.forbet.pl
3000 zł na start i gra bez podatku - więcej na www.betfan.pl

ŁĄCZENIE TYPÓW

Jesteś piłkarskim ekspertem a także masz ulubioną ekipę, o jakiej wiesz wiele? Sumiennie badasz mecze przed ich skreśleniem, a statystyka to Twe drugie imię? Złóż zakład z łączeniem typów i obstaw i 5 zdarzeń z tego samego pojedynku na jednym kuponie.

Na czym polega ŁĄCZENIE TYPÓW?
Scalanie typów u bukmachera dopuszcza pomieścić na 1 kuponie kilka typów z jednego spotkania piłkarskiego. Propozycję na spotkania w najmocniej lubianych rozgrywkach dzielimy wówczas na kilka grup typów. Dowolna grupa oznakowana jest innym znakiem, zauważalnym przy nazwie typu spotkania.

ZAKŁADY TURBO

Jeśli obstawiasz zakłady wielokrotne a także szukasz wyższych nagród na najbardziej lubianych zdarzeniach sportowych, włącz zakłady TURBO. Spożytkuj tą promocję i zdobądź i 30% lepszy kurs niźli w zakładzie wielokrotnym stworzonym z identycznych zdarzeń.

WYGRAJ LIGĘ

Typuj oraz wygrywaj! Do osiągnięcia nawet do 5% cashbacku za ustawione zakłady! Co 30 dni gwarantujemy pieniądze dla najodpowiedniej typujących pojedynki on line!

Darmowy zakład i 760zł za wpłatę! Więcej na milenium.pl/bonusy