Bonus startowy od Milenium – czy warto?

Bonusy bukmacherskie Milenium 2019! Bezpłatny zakład na start, bonus powitalny za wpłatę plus Bonus Grand to pierwszorzędna propozycja bukmacherska.
Sporo z owych akcji promocyjnych jest dla każdego grającego (nie wyłącznie dla tego który świeżo otworzył konto u bukmachera) który ma konto na www.milenium.pl.

BONUS NA START

To znakomita promocja dla nowo zakladających konta użytkowników internetowych Milenium. Załóż konto na www.milenium.pl i zgarnij ekwiwalent pierwszej wpłaty aż do 1000 złotych!

Freebet, cashback + bonus 1500 zł za wpłatę na milenium.pl

Jak zastosować BONUS NA START?

Zarejestruj internetowe konto typującego oraz zaznacz pole „Pragnę otrzymać BONUS POWITALNY”. W terminie 10 dni od weryfikacji konta zrób pierwszą wpłatę. Po czym zagraj cztery razy kwotę początkowego depozytu – w ciągu 60 dni.

Do oferty kwalifikowane są kupony z minimum 3 wydarzeniami (minimalny kurs pojedynczego pojedynku: 1,20) i minimalnym kursem całościowym 2,00. Codzienny pułap obrotu zaliczanego do obrotu to 10%. Po uskutecznieniu reguł oferty dostaniesz od nas premię w wysokości Twojej pierwszej wpłaty – do 1000 złotych.

BONUS 5-10-15

Typujesz zakłady wielokrotne z okazałą ilością pojedynków na kuponie? Z BONUSEM 5-10-15 podwyższysz wygraną o dodatkowe 5, 10 bądź 15 procent! Rachunek jest prosty: im więcej zdarzeń, tym większy zysk.

5-9 zdarzeń na kuponie – nagroda wyższa o 5%,
10-14 meczów – nagroda wyższa o 10%,
15 i więcej zdarzeń – nagroda wyższa o 15%.

Dla kogo jest przeznaczony BONUS 5-10-15?

Z BONUSU 5-10-15 są w stanie zrobić użytek wszyscy członkowie programu lojalnościowego Liga Mistrzów Milenium.
Jeżeli grasz w punkcie na mieście, potrzebujesz posiadać kartę członkowską dowolnego koloru. O ile posiadasz internetowe konto typującego, do projektu Liga Mistrzów Milenium przystąpiłeś bezwarunkowo w momencie otwierania konta.

HAPPY HOUR na zakłady przed meczem

Jak podnieść kasę na kuponie o 14%? Rób użytek z oferty Happy Hour na zakłady przed meczem. Inaczej to typowanie bez podatku!

W ciągu godziny promocji powiększasz nagrodę o 14% – kurs całkowity zakładu powielamy przez 1,00, a nie przez standardowe 0,88.

Jakie są warunki oferty Happy Hour Prematch?
– minimum 3 wydarzenia (dla członków Ligi Mistrzów Milenium ze złocistą lub platynową kartą),
– minimum 4 wydarzenia (dla członków Ligi Mistrzów Milenium z karmazynową czy też srebrzystą kartą).
Jak czytamy w statucie za zakłady wzajemne zawarte podczas oferty Happy Hour nie są przydzielane punkty premiowe – o tym trzeba nie zapominać.

DARMOWY ZAKŁAD

Darmowy Zakład Milenium to ekskluzywna promocja bukmacherska dla nowo zakladających konta użytkowników, w jakiej pierwszy kupon nie jest związany z żadnym ryzykiem. Jeżeli przegrasz, oddamy Ci jego stawkę – do 10 złotych. Oferta jest osiągalna dla wszelkich nowo zakladających konta użytkowników programu lojalnościowego Liga Mistrzów.

Freebet, cashback + bonus 1500 zł za wpłatę na milenium.pl

Jak wykorzystać DARMOWY ZAKŁAD online?

Rejestrując w sieci konto obstawiającego na www.milenium.pl, automatycznie zostajesz członkiem Ligi Mistrzów legalnego bukmachera internetowego Milenium. Aby zrobić użytek z oferty, oznacz pole „Potrzebuję otrzymać DARMOWY ZAKŁAD BUKMACHERSKI” w dokumencie przy rejestracji.

Jak sięgnąć po DARMOWY ZAKŁAD w punkcie stacjonarnym?

Wystarczy, że zrobisz pełną rejestrację nowego konta, po jakiej otrzymasz kartę uczestnika programu Liga Mistrzów Milenium. Aby spożytkować Darmowy Zakład, powiadom pracownika punktu o udziale do tejże promocji.

Czy Gratisowy Zakład to freebet i zdołam skorzystać go bez depozytu?

Nie. Aby zrobić użytek z oferty, powinieneś na początku spełnić wpłaty na własne konto grającego a także ustawić tradycyjny zakład. Jeśli będzie chybiony, otrzymasz refundację stawki rzeczonego zakładu o optymalnej wartości 10 złotych.
Jeśli pierwszy zakład zawarłeś za kwotę więcej niż 10 złotych, refundacja także wyniesie 10 złotych.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 5 dni temu


Najlepszy bonus za wpłatę - Betfannawet do 3000 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 125 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

BONUS GRAND

U buka internetowego Milenium ryzyko się kalkuluje. Typuj co najmniej 5 zdarzeń na kuponie z kursem 2,0, a odznaczymy Twoją odwagę – podniesiemy wygraną o 20%!

HAPPY HOUR Na żywo

Cenisz zakłady bukmacherskie na żywo i emanacje scalone ze obserwowaniem meczów, które właśnie skreśliłeś?
Sięgnij po promocję Happy Hour Na żywo i do sportowych ekscytacji dodaj większe nagrody pieniężne – każdego dnia w godzinach 0:05 – 8:00 rosną o 14%!

Happy Hour Na żywo tyczy się zakładu wielokrotnego, który obejmuje:

– zakłady na mecze na żywo,
– minimum 2 wydarzenia,
– minimalny kurs 1 spotkania: 1,20,
– kupon rozpisowy, jeżeli wszystkie kombinacje realizują warunki promocji.

Czemu w ciągu Happy Hour Na żywo zwyciężasz więcej? Bowiem w czasie obowiązywania oferty kurs całkowity zakładu mnożymy przez 1,00, a nie przez standardowe 0,88.

NA LUZIE I BEZ RYZYKA

Super mecze w promocji ze zwrotem kwoty zaryzykowanej. Obstawiasz bez pośpiechu i bez ryzyka bo w wypadku klapy zwrócimy Ci kasę na dalszą grę.

Freebet, cashback + bonus 1500 zł za wpłatę na milenium.pl

BESTSELLER

Nie masz czasu na żmudne analizy oraz monitorowanie statystyk? Chcesz wytypować kuponik, lecz nie wiesz, jakie wytypować spotkania? Bestseller to bezpieczna strategia na zakład wielokrotny, w jakim wyszperasz najpopularniejsze wydarzenia obstawiane przez pozostałych klientów.

Bestseller aktualizujemy nieustannie – zasadniczo co 20 minut. Przeglądaj regularnie w rubryce zakłady na mecze, jakie przewidywania królują w Milenium oraz podążaj śladem najlepszych typujących.

TYPY DNIA

Najlepsze spotkania ze o niebo lepszym kursem, które możesz spiąć z dowolnymi zdarzeniami z typowej propozycji!

SUPEROFERTA

Podwyższamy kursy na kilkanaście wziętych zdarzeń każdego dnia!

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 5 dni temu


Najlepszy bonus za wpłatę - Betfannawet do 3000 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 125 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

ŁĄCZENIE TYPÓW

Jesteś piłkarskim ekspertem a także masz ulubioną ekipę, o jakiej wiesz wiele? Sumiennie badasz mecze przed ich skreśleniem, a statystyka to Twe drugie imię? Złóż zakład z łączeniem typów i obstaw i 5 zdarzeń z tego samego pojedynku na jednym kuponie.

Na czym polega ŁĄCZENIE TYPÓW?
Scalanie typów u bukmachera dopuszcza pomieścić na 1 kuponie kilka typów z jednego spotkania piłkarskiego. Propozycję na spotkania w najmocniej lubianych rozgrywkach dzielimy wówczas na kilka grup typów. Dowolna grupa oznakowana jest innym znakiem, zauważalnym przy nazwie typu spotkania.

ZAKŁADY TURBO

Jeśli obstawiasz zakłady wielokrotne a także szukasz wyższych nagród na najbardziej lubianych zdarzeniach sportowych, włącz zakłady TURBO. Spożytkuj tą promocję i zdobądź i 30% lepszy kurs niźli w zakładzie wielokrotnym stworzonym z identycznych zdarzeń.

WYGRAJ LIGĘ

Typuj oraz wygrywaj! Do osiągnięcia nawet do 5% cashbacku za ustawione zakłady! Co 30 dni gwarantujemy pieniądze dla najodpowiedniej typujących pojedynki on line!

Freebet, cashback + bonus 1500 zł za wpłatę na milenium.pl