Zakłady bukmacherskie doskonale poradziły sobie już z kryzysem i co najważniejsze, ciągle zyskują na popularności, także dzięki rozpowszechnianiu się Internetu. Dzięki temu, że to medium jest coraz popularniejsze, wielu bukmacherów zaczyna przenosić swą działalność, bądź rozszerzać swoją działalność o internet.

Co można obstawiać dziś u bukmachera, oraz jakie rodzaje zakładów sportowych i nie tylko można wyróżnić u bukmacherów i czy na tym wszystkim da się zarobić? Przyjrzyjmy się temu bliżej.

 

Rodzaje zakładów bukmacherskich

W sztuce bukmacherskiej istnieje wiele rodzajów zakładów bukmacherskich. Rodzaje zakładów sportowych to przede wszystkim te najpopularniejsze, takie jak 1,x, czy 2. Co to oznacza?

Jeśli jest mecz pomiędzy drużynami A i B, stawiając 1, oznacza, że obstawiamy zwycięstwo drużyny A, jeśli stawiamy x, oznacza to postawienie na remis, natomiast 2 to oznaczenie zwycięstwa drużyny B. Można też obstawić 1X,X2, lub 12. Innym typem zakładów sportowych jest też (U/O)-czyli Under/Over. Co to oznacza dokładnie?

Obstawiamy, czy w meczu, bądź innym spotkaniu sportowym zdobyta zostanie określona liczba punktów, oraz, czy będzie to więcej niż założona przez nas liczba punktów, czy mniej. Ważne są też inne zakłady-tak zwane zakłady specjalne.

 

Na czym one – te zakłady specjalne polegają?

Są to zakłady przede wszystkim obejmujące wydarzenia dotyczące danych meczów, czy danych spotkań sportowych. Na przykład, możemy obstawić, ile metrów skoczy Kamil Stoch podczas konkursu w Zakopanem, albo ile asów serwisowych zaserwuje Rafael Nadal podczas spotkania z Rogerem Federerem. Zanim zaczniemy obstawiać, warto zapoznać się, jakie dostępne są systemy dla zakładów u bukmachera.

Zanim zobaczymy, jakie systemy są dostępne, warto się nauczyć tych najpopularniejszych, za pomocą których będziemy mogli zacząć obstawiać. Dziś szczególnie ważne jest umiejętne obstawianie, ponieważ można w przeciwny sposób stracić dużo pieniędzy. A jeśli nie chce się nam chodzić, warto zacząć obstawiać w sieci.

# Bukmacher Ocena Bonus Typ bonusu
1 Zobacz opinie Hit! 20 zł bez depozytu + do 1000zł za wpłatę za wpłatę wejście
2 Zobacz opinie 20zł bez depozytu i 500zł za wpłatę Bez depozytu + 100% za wpłatę wejście
3 Zobacz opinie Do 600zł za wpłatę! po wpłacie wejście

Dzięki popularyzacji Internetu, coraz więcej ludzi zaczyna poznawać systemy dla zakładów u bukmachera, oraz obstawiać nie wychodząc z domu. A to wszystko dzięki temu, że wirtualny bukmacher jest dziś dostępny na wyciągnięcie ręki.

Czasami można spotkać też takie strony internetowe, które oferują nam obstawianie za darmo i są symulatorami prawdziwych zakładów bukmacherskich. Tam, zamiast prawdziwych pieniędzy obstawiamy punkty i punkty wygrywamy. Jednak nie ma możliwości wymiany tych punktów na nagrody pieniężne.

Zostaw komentarz

*