System jakim jest obstawianie pewniaków na zakładach bukmacherskich jest w bukmacherce bardzo popularny.

Co może niektórych dziwić nie tylko w kręgu osób początkujących, ale nawet już doświadczonych typerów. Dla osób choć troszkę wtajemniczonych w zakłady bukmacherskie niskie kursy oznaczają automatycznie pewną wygraną. Czy jest tak faktycznie?

Pewniaki czyli pewne typy

Z pewnością należy przyznać, że są spotkania, gdzie kursy są źle wystawione. Nie oszukujmy się – owe kursy są przecież ustalane przez ludzi, a oni również mogą się pomylić. Gdy lubimy obstawiać ilość goli w meczach piłkarskich i mamy do czynienia z mocno operową drużyną właściwie dwie bramki to pewniak. Często do tego wystarczą nam statystyki – ostatnie spotkania pomiędzy tymi drużynami i dodatkowo ogólnie ostatnie spotkania.

Jeśli do tego dołożymy przegraną naszego faworyta w ostatnim spotkaniu to chęć wygranej na własnym boisku jest jeszcze bardziej pewna. Takie spotkania się faktycznie zdarzają. Jednak mówimy tutaj o stawianiu singli.

HIT! Bez depozytu 20 zł + do 1000 zł za wpłatę Odbierz kod i typuj ...

A jak dobrze wiadomo postawienie 10 złotych na taki kurs nie zrobi z nas milionerów. Tu potrzeba już o wiele większej gotówki. W przypadku takiego grania 1000 złotych to podstawa. Są również osoby, które tworzą akumulatory, które składają się z np. 14 wydarzeń – oczywiście pewniaków.

Kursy bardzo niskie, ale w sumie kurs może wynieść spokojnie 2-3. To pozwala nam na zarządzanie mniejszej gotówki. Z drugiej strony po kilku postawionych takich akumulatorach zobaczymy ile nerwów nas to kosztowało.

Zauważymy, że faworyci wcale nie muszą być pewniakami na naszych kuponach. Dodatkowo zaobserwujemy, że równie często mogą nam wchodzić o wiele wyższe kursy. I to sprowadzi nas to pytania – czy warto obstawiać pewniaki bukmacherskie za bardzo wysokie kwoty, które potem musimy bardzo długo odrabiać – oczywiście w przypadku 100% skuteczności. Czy może wolimy obstawiać spotkania sportowe, które co prawda mają wyższe kursy ale ich prawdopodobieństwo wejścia są niekiedy równe z pewniakami? Odpowiedzieć na to pytanie możemy sobie sami.

 

Najśmieszniejsze jest to, że jakbyśmy duże doświadczenie nie posiadali w typowaniu meczów to i tak będą się zdarzały chwile, w których to do naszego kupony dodaliśmy tzw. pewniaka, który zepsuł nam możliwość wygranej.

BONUS ZA WPŁATĘ ! Odbierz do 500zł. Rejestracja z bonusem

Dlatego też możemy stwierdzić tylko jedno – faworyci to opcje na naszych kuponach, które są bardzo zdradzieckie. Nie unikniemy ich grania choćbyśmy innym prawili lekcje tego jak kończą się takie wybryki. Są niezwykle kosztowne, ale z drugiej strony bardzo kuszące – bo przecież to faworyci.

Zostaw komentarz

*