Zobacz na kogo stawiamy w Lidze Mistrzów …

Jeśli obstawiasz mecze w internecie u bukmacherów internetowych to na pewno zdarzyło Ci się nie raz obstawiać wyniki meczów w Lidze Mistrzów UEFA. Mimo że zawodowi typerzy rzadko obstawiają mecze piłkarskie (wolą podobno tenis na żywo lub baseball japoński) to nie ma nic fajniejszego niż obstawić parę groszy na mecze które można oglądnąć w telewizji popijając piwo czy inny trunek.

Wszystkich jak zwykle najbardziej elektryzuje rywalizacja pucharowa – bo tu dojdzie do elektryzujących pojedynków które zapewne ciężko będzie w sposób zdecydowany obstawić (no może po za paroma wyjątkami).

Tak więc skupiamy się na najbliższych pojedynkach w fazie pucharowej LM i walce o awans poszczególnych drużyn do kolejnej fazy …

Czy dojdzie w najbliższych meczach Ligi Mistrzów do sensacyjnych rozstrzygnięć ? Moim zdaniem tak.

 

Sprawdźmy jak przedstawiają się moje typy na Ligę Mistrzów w tym sezonie 2016/2017…

 

BUKMACHER bez DEPOZYTU? 10zł za rejestrację + 400zł za wpłatę!

 

Grupa A

Kolejka 1 – 12-13 września
(Losowanie – 24 sierpnia 2017, 18:00 – Monako)
SL e Benfica – CSKA Moskwa 12 września, 20:45 – TYP: 1
Manchester United FC – FC Basel 1893 12 września, 20:45 – TYP: 1
Kolejka 2 – 26-27 września
FC Basel 1893 – SL e Benfica 27 września, 20:45 – TYP: X
CSKA Moskwa – Manchester United FC 27 września, 20:45 – TYP: 2
Kolejka 3 – 17-18 października
CSKA Moskwa – FC Basel 1893 18 października, 20:45
SL e Benfica – Manchester United FC 18 października, 20:45
Kolejka 4 – 31 października-1 listopada
FC Basel 1893 – CSKA Moskwa 31 października, 20:45
Manchester United FC – SL e Benfica 31 października, 20:45
Kolejka 5 – 21-22 listopada
CSKA Moskwa – SL e Benfica 22 listopada, 18:00
FC Basel 1893 – Manchester United FC 22 listopada, 20:45
Kolejka 6 – 5-6 grudnia
SL e Benfica – FC Basel 1893 5 grudnia, 20:45
Manchester United FC – CSKA Moskwa 5 grudnia, 20:45

HIT! Bez depozytu 20 zł + do 1000 zł za wpłatę Odbierz kod i typuj ...

Grupa B

Kolejka 1 – 12-13 września
(Losowanie – 24 sierpnia 2017, 18:00 – Monako)
FC Bayern München – RSC Anderlecht 12 września, 20:45 – TYP: 1
Celtic FC – Paris Saint-Germain FC 12 września, 20:45 – TYP: 2
Kolejka 2 – 26-27 września
Paris Saint-Germain FC – FC Bayern München 27 września, 20:45 – TYP: 1
RSC Anderlecht – Celtic FC 27 września, 20:45 – TYP: X
Kolejka 3 – 17-18 października
RSC Anderlecht – Paris Saint-Germain FC 18 października, 20:45
FC Bayern München – Celtic FC 18 października, 20:45
Kolejka 4 – 31 października-1 listopada
Paris Saint-Germain FC – RSC Anderlecht 31 października, 20:45
Celtic FC – FC Bayern München 31 października, 20:45
Kolejka 5 – 21-22 listopada
RSC Anderlecht – FC Bayern München 22 listopada, 20:45
Paris Saint-Germain FC – Celtic FC 22 listopada, 20:45
Kolejka 6 – 5-6 grudnia
FC Bayern München – Paris Saint-Germain FC 5 grudnia, 20:45
Celtic FC – RSC Anderlecht 5 grudnia, 20:45

BONUS ZA WPŁATĘ ! Dają nawet 600zł po założeniu konta!

Grupa C

Kolejka 1 – 12-13 września
(Losowanie – 24 sierpnia 2017, 18:00 – Monako)
Chelsea FC – Qarabag Agdam 12 września, 20:45 – TYP: 1
AS Roma – Club Atlético de Madrid 12 września, 20:45 – TYP: X
Kolejka 2 – 26-27 września
Club Atlético de Madrid – Chelsea FC 27 września, 20:45 – TYP: 2
Qarabag Agdam – AS Roma 27 września, 18:00 – TYP: 2
Kolejka 3 – 17-18 października
Qarabag Agdam – Club Atlético de Madrid 18 października, 18:00
Chelsea FC – AS Roma 18 października, 20:45
Kolejka 4 – 31 października-1 listopada
Club Atlético de Madrid – Qarabag Agdam 31 października, 20:45
AS Roma – Chelsea FC 31 października, 20:45
Kolejka 5 – 21-22 listopada
Qarabag Agdam – Chelsea FC 22 listopada, 18:00
Club Atlético de Madrid – AS Roma 22 listopada, 20:45
Kolejka 6 – 5-6 grudnia
Chelsea FC – Club Atlético de Madrid 5 grudnia, 20:45
AS Roma – Qarabag Agdam 5 grudnia, 20:45

BONUS ZA WPŁATĘ ! Odbierz do 500zł. Rejestracja z bonusem

Grupa D

Kolejka 1 – 12-13 września
(Losowanie – 24 sierpnia 2017, 18:00 – Monako)
FC Barcelona – Juventus FC 12 września, 20:45 – TYP: 1
Olympiakós SFP (Pireus) – Sporting Clube (Lizbona) 12 września, 20:45 – TYP: 1
Kolejka 2 – 26-27 września
Sporting Clube (Lizbona) – FC Barcelona 27 września, 20:45 – TYP: 2
Juventus FC – Olympiakós SFP (Pireus) 27 września, 20:45 – TYP: 1
Kolejka 3 – 17-18 października
Juventus FC – Sporting Clube(Lizbona) 18 października, 20:45
FC Barcelona – Olympiakós SFP (Pireus) 18 października, 20:45
Kolejka 4 – 31 października-1 listopada
Sporting Clube (Lizbona) – Juventus FC 31 października, 20:45
Olympiakós SFP (Pireus) – FC Barcelona 31 października, 20:45
Kolejka 5 – 21-22 listopada
Juventus FC – FC Barcelona 22 listopada, 20:45
Sporting Clube (Lizbona) – Olympiakós SFP (Pireus) 22 listopada, 20:45
Kolejka 6 – 5-6 grudnia
FC Barcelona – Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 5 grudnia, 20:45
Olympiakós SFP (Pireus) – Juventus FC 5 grudnia, 20:45

BUKMACHER bez DEPOZYTU? 10zł za rejestrację + 400zł za wpłatę!

Grupa E

Kolejka 1 – 12-13 września
(Losowanie – 24 sierpnia 2017, 18:00 – Monako)
NK Maribor – Spartak Moskwa 13 września, 20:45 – TYP: X
Liverpool FC – Sevilla FC 13 września, 20:45 – TYP: 1
Kolejka 2 – 26-27 września
Sevilla FC – NK Maribor 26 września, 20:45 – TYP: 1
Spartak Moskwa – Liverpool FC 26 września, 20:45 – TYP: X
Kolejka 3 – 17-18 października
Spartak Moskwa – Sevilla FC 17 października, 20:45
NK Maribor – Liverpool FC 17 października, 20:45
Kolejka 4 – 31 października-1 listopada
Sevilla FC – Spartak Moskwa 1 listopada, 20:45
Liverpool FC – NK Maribor 1 listopada, 20:45
Kolejka 5 – 21-22 listopada
Spartak Moskwa – NK Maribor 21 listopada, 18:00
Sevilla FC – Liverpool FC 21 listopada, 20:45
Kolejka 6 – 5-6 grudnia
NK Maribor – Sevilla FC 6 grudnia, 20:45
Liverpool FC – Spartak Moskwa 6 grudnia, 20:45

BUKMACHER bez DEPOZYTU? 10zł za rejestrację + 400zł za wpłatę!

Grupa F

Kolejka 1 – 12-13 września
(Losowanie – 24 sierpnia 2017, 18:00 – Monako)
Feyenoord Rotterdam – Manchester City FC 13 września, 20:45 – TYP: X
Szachtar Donieck – SSC Napoli 13 września, 20:45 – TYP: X
Kolejka 2 – 26-27 września
SSC Napoli – Feyenoord Rotterdam 26 września, 20:45 – TYP: X
Manchester City FC – Szachtar Donieck 26 września, 20:45 – TYP: 1
Kolejka 3 – 17-18 października
Manchester City FC – SSC Napoli 17 października, 20:45
Feyenoord Rotterdam – Szachtar Donieck 17 października, 20:45
Kolejka 4 – 31 października-1 listopada
SSC Napoli – Manchester City FC 1 listopada, 20:45
Szachtar Donieck – Feyenoord Rotterdam 1 listopada, 20:45
Kolejka 5 – 21-22 listopada
Manchester City FC – Feyenoord Rotterdam 21 listopada, 20:45
SSC Napoli – Szachtar Donieck 21 listopada, 20:45
Kolejka 6 – 5-6 grudnia
Feyenoord Rotterdam – SSC Napoli 6 grudnia, 20:45
Szachtar Donieck – Manchester City FC 6 grudnia, 20:45

HIT! Bez depozytu 20 zł + do 1000 zł za wpłatę Odbierz kod i typuj ...

Grupa G

Kolejka 1 – 12-13 września
(Losowanie – 24 sierpnia 2017, 18:00 – Monako)
RB Leipzig – AS Monaco FC 13 września, 20:45 – TYP: X
FC Porto – Beşiktaş JK 13 września, 20:45 – TYP: 1
Kolejka 2 – 26-27 września
Beşiktaş JK – RB Leipzig 26 września, 20:45 – TYP: 2
AS Monaco FC – FC Porto 26 września, 20:45 – TYP: 1
Kolejka 3 – 17-18 października
AS Monaco FC – Beşiktaş JK 17 października, 20:45
RB Leipzig – FC Porto 17 października, 20:45
Kolejka 4 – 31 października-1 listopada
Beşiktaş JK – AS Monaco FC 1 listopada, 18:00
FC Porto – RB Leipzig 1 listopada, 20:45
Kolejka 5 – 21-22 listopada
AS Monaco FC – RB Leipzig 21 listopada, 20:45
Beşiktaş JK – FC Porto 21 listopada, 18:00
Kolejka 6 – 5-6 grudnia
RB Leipzig – Beşiktaş JK 6 grudnia, 20:45
FC Porto – AS Monaco FC 6 grudnia, 20:45

BONUS ZA WPŁATĘ ! Dają nawet 600zł po założeniu konta!

Grupa H

Kolejka 1 – 12-13 września
(Losowanie – 24 sierpnia 2017, 18:00 – Monako)
Real Madrid CF – APÓEL (Nikozja) 13 września, 20:45 – TYP: 1
Tottenham Hotspur FC – BV Borussia 1909 (Dortmund) 13 września, 20:45 – TYP: X
Kolejka 2 – 26-27 września
BV Borussia 1909 (Dortmund) – Real Madrid CF 26 września, 20:45 – TYP: 2
APÓEL (Nikozja) – Tottenham Hotspur FC 26 września, 20:45 – TYP: X
Kolejka 3 – 17-18 października
APÓEL (Nikozja) – BV Borussia 1909 (Dortmund) 17 października, 20:45
Real Madrid CF – Tottenham Hotspur FC 17 października, 20:45
Kolejka 4 – 31 października-1 listopada
BV Borussia 1909 (Dortmund) – APÓEL (Nikozja) 1 listopada, 20:45
Tottenham Hotspur FC – Real Madrid CF 1 listopada, 20:45
Kolejka 5 – 21-22 listopada
APÓEL (Nikozja) – Real Madrid CF 21 listopada, 20:45
BV Borussia 1909 (Dortmund) – Tottenham Hotspur FC 21 listopada, 20:45
Kolejka 6 – 5-6 grudnia
Real Madrid CF – BV Borussia 1909 (Dortmund) 6 grudnia, 20:45
Tottenham Hotspur FC – APÓEL (Nikozja) 6 grudnia, 20:45

BUKMACHER bez DEPOZYTU? 10zł za rejestrację + 400zł za wpłatę!

1/8 finału Ligi mistrzów – 13-21 lutego, 6-14 marca
(Losowanie – 11 grudnia 2017, 12:00 – Nyon)

1/4 finału Ligi mistrzów – 3-4 kwietnia, 10-11 kwietnia
(Losowanie – 16 marca 2018, 12:00 – Nyon)

1/2 finału Ligi mistrzów – 24-25 kwietnia, 1-2 maja
(Losowanie – 13 kwietnia 2018, 12:00 – Nyon)

Finał Ligi mistrzów – 26 maja
Kijów, Nacionalnyj sportywnyj kompłeks Olimpijśkyj

Zostaw komentarz

*