Obstawiając zakłady bukmacherskie z pewnością mało kogo interesuje na początku jakimi jesteśmy graczami. Nie oznacza to jednak, że bukmachera to nie obchodzi. Wręcz przeciwnie.

Niemal każdy bukmacher internetowy segreguje swoich zarejestrowanych użytkowników. Sami gracze uważają, że podział występuje na dwie kategorie – gracze początkujący i zaawansowani. Tak naprawdę sami bukmacherzy mają jeszcze więcej grup. Głównie jesteśmy dzieli ze względu na sposób gry. Wyróżnić możemy zatem takich graczy jak trader, VIP, zwykły gracz, mądry gracz, surebetowiec czy nawet kobieta gracz i wielu innych.

 

Charakterystyka gracza na zakładach bukmacherskich

Zacznijmy od charakterystyki nowego gracza, którymi byliśmy z pewnością nie raz rejestrując się u nowego bukmachera. W dłuższej perspektywie zwykli gracze to osoby, które nie posiadają swojego systemy gry, nie osiągają profitów, często stawiają akumulatory… to gracze, którzy są w pełni akceptowani przez każdego bukmachera. Jednak o wiele bardziej bukmacherzy cenią sobie graczy VIP. To gracze, którzy obstawiają mecze na spore stawki.

Jednakże są na tym sporo stratni. Tacy gracze mogą liczyć na wiele przywilejów – dodatkowe bonusy, brak limitów. To osoby, które przynoszą najwięcej profitów bukmacherom.

 

W przeciwieństwie do mądrego gracza, który odpowiednio włada swoim kapitałem i strategią, by na koniec wyjść na swoje. Tacy gracze muszą liczyć się z limitami nakładanymi przez bukmachera. Z takimi konsekwencjami muszą liczyć się również surebetowcy. To grupa graczy, którzy najczęściej są limitowani.

Jak z nazwy wynika grają surebety zatem mając konta u wielu bukmacherów. Niestety w ich przypadku należy liczyć się z limitami sięgającymi nawet kilka złotych za zakład.

Kolejnym typem gracza jest kobieta gracz. Bukmacherzy od razu obserwują takich graczy, ponieważ kobiety stanowią absolutną mniejszość. Ocenią się, że jest to zaledwie kilka procent. To jedynie kilka opcji do jakich możemy być zaliczeni u swojego bukmachera. To jakim jesteśmy graczem ma spory wpływ na bonusy czy limity. Niestety w niektórych przypadkach niezwykle ciężko jest ukryć to jakim systemem gramy czy jaką mamy płeć.

Zostaw komentarz

*