Podobnie jak w każdym innym aspekcie życia, tak samo w bukmacherce, obowiązują odpowiednie zasady, odpowiednia etykieta, która ustala porządek pomiędzy ludźmi znajdującymi się w tym świecie. Chociaż nie brakuje nam sytuacji, w których pojawiają się konflikty, raczej w świecie zakładów bukmacherskich nie ma aż takich problemów.

Ludzie często sobie pomagają, czy to osobiście, czy poprzez fora internetowe, a także informują się o tym, jakie są, bądź jak zmieniają się zasady gry na zakładach bukmacherskich. Ludzie obstawiali zawody sportowe jak świat światem.

 

Zarabianie w necie a zakłady u bukmacherów

Od początku, kiedy to obstawiano gonitwy końskie, poprzez czasy obstawiania głównie futbolu, po dziś dzień, kiedy obstawia się dosłownie wszystko i niekoniecznie mowa tu o zawodach sportowych, lecz także o sytuacjach z życia codziennego. Przyglądając się jednak statystykom, najczęściej obstawia się mecze, czy to siatkarskie, czy piłkarskie, czy koszykarskie, czy na kortach tenisowych.

 

Pytanie zasadnicze brzmi, czego unikać przy typowaniu meczów, by nie zostać bankrutem?

Przede wszystkim powinno się unikać typowania za duże pieniądze meczów, które mogą być wyrównane. Jeśli chcemy zarobić, warto postawić większą kwotę na pewniaka, jeśli przykładowo jakaś drużyna jest dużo lepsza od drugiej i dosłownie małą sumkę na drugą drużynę, teoretycznie gorszą.

Chociaż nie da się w takiej sytuacji wyjść praktycznie bez strat, stawiając nawet 10zł na jakąś drużynę, na którą kurs wynosi 20, po jej wygranej zawsze mamy 200zł w kieszeni.

Rodzi się jeszcze jedno ważna pytanie-mianowicie jak grać by wygrywać na zakładach? Można typować także lokalne wybory samorządowe. W wielu gminach zdarza się, że jakiś wójt, lub burmistrz, czy w miastach prezydent, jest bardzo szanowany i ludzie go wybierają znaczącą przewagą głosów, wynoszącą czasami nawet 90% i więcej. Wtedy na taką osobę opłaca się postawić dużą sumę, przykładowo 1000zł, by zarobić 10, czy 15%. W ten sposób, jesteśmy bogatsi o około 100-150zł, a jak wiadomo, taka kaska nie leży na ulicy.

 

Z budżetem rzędu 10000zł, możemy zarobić w ten sposób około 1000-2000zł w jeden wieczór wyborczy. Jest to na pewno smakowity kąsek dla miłośników polityki, która zapewne jest bardziej przewidywalna, niż sport, w którym czasami nawet murowani faworyci miewają gorsze dni i przegrywają.

Dowodem na to są zakończone niedawno mistrzostwa świata w piłce nożnej, w której wielu faworytów po prostu zawiodło, a wielu słabszych graczy utarło im nosa.

Na tym polega piękno futbolu i piękno wirtualnych zakładów bukmacherskich.

Zostaw komentarz

*