Jeśli lubimy typować pojedynki piłkarskie on-line u bukmacherów w internecie to powinniśmy się szykować na kolejne możliwości typowania na legalnie działających zakładach sportowych!
Otóż rozpoczyna się niedługo futbolowa Liga Narodów UEFA. Podzielona na grupy w jakiej współzawodniczyć będą reprezentacje narodowe.

Nasza załoga ma znaczne okazje na grę w najlepszej dywizji, a to na skutek doborowym popisom na europejskich boiskach.

Liga narodów – od A do Z

O rozkładzie drużyn pomiędzy cztery dywizje będzie decydował ranking UEFA kadr (z 15 listopada 2017), którego obecne notowanie idzie prześledzić na stronce www UEFA.

Drużyny zostaną podzielone na cztery dywizje – A (12 drużyn), B (12 drużyn), C (15 drużyn) i D (16 drużyn) w kolejności spisie.
W dowolnej z dywizji mecze będą odbywać się w 4 kategoriach (3 bądź czterodrużynowych), a wygrywającego sekcji w dywizji A awansują do Final Four, którego zdobywca zostanie zdobywcą całościowej Ligi Narodów.

Zdobywcy sekcji w dywizjach B, C i D przejdą do lepszej dywizji, a najsłabsze zespoły sekcji w dywizjach A, B i C wypadną do słabszej grupy. Cztery kluby (po pewnym z dowolnej dywizji) posiadają zastrzeżony udział w finałach ME 2020 – baraże będą miały miejsce w marcu 2020 r. (po cztery zespoły z dowolnej dywizji).

Nie posiadasz konta w forBET? Z niniejszego linku otrzymasz do 600 złotych za uruchomienie konta

Pojedynki grupowe Ligi Narodów rozgrywane będą w 2 połowie 2018 r. (po dwa pojedynki we wrześniu, październiku i listopadzie), a Final Four (półfinały i finał) – w czerwcu 2019 r. Klasyfikacja drużyn na finał Ligi Narodów będzie decydująca przy podziale na koszyki w kwalifikacjach ME 2020 r.

By zapewnić sobie członkostwo w dywizji A, Polska musi utrzymać miejsce w czołowej 12 w momencie zamknięcia eliminacji do mundialu w Rosji.

Do spisu kadr UEFA wyliczają się zarówno punkty jak i zdobyte i przepuszczone bramki, jakkolwiek w poniższym obliczeniu pomijamy punkty za bramki, ponieważ posiadają one nikłe znaczenie (1 pkt. jest wspólny różnicy aż 20 bramek!). Zakładamy także, że nasza ekipa nie zagra w barażach o przejście do mundialu.

Promocja miesiąca! Totolotek rozdaje po 20 zł za rejestrację (bez wpłaty)!

Dorobek Naszej drużyny na kres eliminacji będzie plus minus 29 262 + po 400 pkt. za każdy pozyskany pkt (+ minimalne punkty za uzyskane i tracone bramki). A tym samym, jeśli Nasza reprezentacja zatriumfuje we wszelkich meczach do finiszu eliminacji różnicą 1 bramki, będzie posiadała dorobek circa 34 142 i śladowe okazje nawet na awans o 1 pozycję w spisie.

Typy bukmacherskie na Ligę Narodów

Podstawowym rywalem jest w tym czasie dla naszej drużyny Holandia.
W wypadku udziału owej reprezentacji w barażach i zwyciężenia wszelkich meczy różnicą 1 bramki dorobek Holendrów będzie blisko 31 902. Nasza reprezentacja w wypadku pozyskania siedmiu pkt (dwa jednobramkowe triumfy, remis i jednobramkowa porażka) będzie posiadać dorobek plus minus 32 082.

Akademicko należy się więc liczyć z tym, że w wypadku znacznych wygranych Holendrów lub wysokiej klęski rodaków, Holandia nas prześcignie mimo uzyskania przez naszą reprezentację 7 pkt., choć musiałaby plus odrobić dodatkowe 9 bramek straty.
Równolegle niewątpliwie także, że 7 pkt. pozyskanych przez polską reprezentację gwarantuje nam prosty awans na mistrzostwa świata w piłce nożnej, więc w przedstawianym casusie Nasza reprezentacja nie zepsuje swojego dorobku w potyczkach barażowych.

Nie posiadasz konta w forBET? Z niniejszego linku otrzymasz do 600 złotych za uruchomienie konta

Należy też zaznaczyć, że w sytuacji, kiedy poszczególni rywale będą tracić punkty w meczach kwalifikacyjnych ewentualnie stanie się przejrzyste, że nie rozegrają meczów w barażach, „biało-czerwonym” do zapewnienia sobie dywizji A Ligi Narodów wystarczy mniejszy dorobek punktowy.

Wszelcy legalnie działający bukmacherzy online w Polsce przygotowują bądź aktualnie utworzyli na te spotkania w Lidze Narodów zakłady piłkarskie które da się z pewnością typować.
Powinno się weryfikować tą listę bukmacherów działający w sieci i co więcej oferty kursowe na napomknięte spotkania które Nas czekają.