Formuła 1 przez większości ludzi uważana jest za bardzo nudny sport. Bo przecież ile można patrzeć na jeżdżące w kółko auta? Mimo tego jest to sport pełen różnych zdarzeń, a wygrana nie zawsze jest pewna tak bardzo jak uważamy. To sprawia, że Formuły 1 nie mogło zabraknąć również u wielu kluczowych bukmacherów. Dla nas Polaków ten sport stał się jeszcze bardziej popularny, kiedy swoje przysłowiowe 5 minut miał Polak – Robert Kubica.

To właśnie poprzez kibicowanie wielu z nas wciągnęło się w ten sport, a gracze zaczęli go także obstawiać.

 

Bukmacherzy a Formuła 1

Który legalny bukmacher jest jednak najlepszy do obstawiania Formuły 1? Najlepszym rozwiązaniem jest forBet.

Tutaj możemy obstawiać tę dyscyplinę sportową zarówno przed rozpoczęciem wyścigu jak i w jego trakcie. Dodatkowym atutem w tym przypadku są wysokie limity. Sami musimy jednak na to uważać, ponieważ ten sport motorowy często jest nieobliczalny i nawet najmniejszy błąd może kosztować nas bardzo wiele.

Na równie z forBet wiele graczy ocenia LVbet, który również oferuje nam ciekawe zakłady na Formułę 1, w tym także zakłady na żywo.

Dodajmy, że jest to bukmacher,u którego sporty motorowe są bardzo popularne. Idąc zatem tym tropem możemy wymienić kolejnego bukmachera Fortuna. Tu mamy wiele możliwości obstawiania – począwszy od zwycięzcy wyścigu po typowanie kierowcy, który wykona najszybsze okrążenie.

 

Szukając bukmacherów bardziej znanym Polakom powinno się wymienić Fortunę i Totolotka.

Pierwszy z nich dla początkującego gracza będzie w sam raz. Z kolei druga opcja jest nieco lepsza. Więcej problemów mają gracze zawodowi. Co prawda Pinnacle ma w swojej ofercie te sporty motorowe, ale są one bardzo ubogie. Czy to się zmieni w przyszłości?

BUKMACHER bez DEPOZYTU? 10zł za rejestrację + 400zł za wpłatę!

Z pewnością bukmacher ten specjalnie się tutaj nie wysila. Co prawda Formuła 1 jest popularna w wielu miejscach na całym świecie, ale cały czas w świecie bukmacherskim nie wyprzedza takich sportów jak siatkówka, tenis, koszykówka, a już nie wspominając o piłce nożnej.

Niemniej jednak jest kilka ciekawych opcji i osoby, które interesują się tym sportem z pewnością znajdą dla siebie odpowiedniego bukmachera.

Zostaw komentarz

*