Następny system wypłat specjalnie dla klientów w LVBET.PL. Włączyliśmy dopiero co usługę Rapid Pay, szczególną błyskawiczną procedurę przekazu środków finansowych.

Tym podejściem wyruszamy vis-a-vis oczekiwaniom obstawiających — jak wiadomo okres, w którym realizowane są zlecenia zapłat jest najważniejszy.

HIT! Bez depozytu 20 zł + do 1000 zł za wpłatę Odbierz kod i typuj ...

Legalnie funkcjonujący bukmacher LVBET.PL adresuje wyraźnie przekaz – Rapid Pay — to inaczej „przelewy natychmiastowe” – ekspresowa procedura odpłatności świadczona przez LVBET. Wskutek autorskiemu rozwiązaniu okres zwyczajnego przekazu w banku już nigdy nie będzie potrącany w dniach, ale w minutach.

Na czym to polega?

Szybko po żądaniu przez klienta zapłaty pieniędzy do banku przekazane jest zadanie zapłaty – okres w którym od zarządzenia przesyłu wygrane zlokalizują się na rachunku bankowym, to min. 10, a najwyżej 20 minut w przypadku instytucji finansowych które świadczą transfery dwudziestoczterogodzinne.

HIT! Bez depozytu 20 zł + do 1000 zł za wpłatę Odbierz kod i typuj ...

Jeśli bank z jakiego korzysta grający nie oferuje alternatyw przekazu dwudziestoczterogodzinnego – wygrane wpadną na rachunek rozliczeniowy wraz z pierwotną sesją transferów przychodzących do instytucji finansowej.

Ważne! Powyżej 20 rozmaitych instytucji finansowych w ofercie Rapid PAY!